2737
2739
عنوان

پارک ابی کیش بدرد بچه 8 ساله میخوره

604 بازدید | 19 پست

سلام به همه خانم ها دختر من دایم میگه من را پارک ابی کیش ببر میخواستم ببینم چیز جذاب و بدون خطر مناسب بچه 8 ساله داره چون هزینه اش هم خیلی زیاده و اگر احیانا با فرزندتون به این پارک ابی رفتید چه امکاناتی مناسب سن بچه ها داره ممنوم میشم بهم بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره یه قسمت برای بچه ها داره ولی بیشترش برای بزرگسالانه 

فقط چون رو بازه حتما ضد آفتاب زیاااد بزنین اگر میخوای هم میتونی روی مایو یه لباس نخی راحتی بپوشی که نسوزی

هیچ‌اتفاقی‌اتفاقی‌اتفاق‌نمی‌افتد:)
2728
همین که بچت خونش تو کیشه خیلی خوش‌شانسه🥺😂 من عاشق کیشممم

🤣🤣🤣خیلی باحاله

قانونای باحالی داره

مثلا  فقط با موتور برقی میتونی تو کیش بچرخی

یا مثلا ماشین حداکثر ۶۰ تا میتونه بره...

2738
🤣🤣🤣خیلی باحاله قانونای باحالی داره مثلا  فقط با موتور برقی میتونی تو کیش بچرخی یا مثلا ما ...

خیلی شهر قشنگیه من قشم رفتم ولی کیش نرفتم تابستون باید برم 

کلا جزیره ها قشنگن

من يك آدمِ به شدّت معمولــــــى هستم!
یعنی در کل برا بچه ها مناسبه این همه هزینه میگیرن یا نه

چقدره بلیطش؟

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

والا پسر خاله من رفتن قشم با ماشین خودشون سی میلیون هم هزینش شده بود ولی میگه اصلا ارزشش رو نداشت زیاد جالب نبود ولی من خودم عاشق کیشم در حالی که نرفتم

میشه واسه خانه دارشدنم یه صلوات از ته دل مهمونم کنید؟   
منم قشم رفتم کیش نرفتم همکارم کیش زندگی میکنه خیلی تعریف میکنه

خوشبحالش🥺اره کیشو خیلی تعریف میکنن ولی قشمم خیلی خیلی قشنگ بود🥺ارزومه یا برم کیش زندگی کنم یا قشم

من يك آدمِ به شدّت معمولــــــى هستم!
2706