2733
2739

شاید از نظرتون بچگونه بیاد و مضخرف باشه ولی من واقعا مشکل دارم دیگه خسته شدم. فقط ادعام...اصلا درس نمیخونم حتی تکالیفمم انجام نمیدم همش صبح تا شب تو گوشیم. کارای شخصیمم دیگه انجام نمیدم. خیلی آدم بدرد نخوری ام. درسام افتضاحه. هر وقت میخوام شروع کنم وسطای راه ول میکنم.

امروز صبح ساعت شش بیدار شدم شروع کردم درس خوندن ولی الان ول کردم وااای خدا خسته شدم 

تو کارای خونه هم کمک نمیکنم کلا یه آدم پوچ و مزخرفم. افکارم وحشتناکککک منو کنترل میکنن 

ببخشید اینو میگم ولی همش به پسرا فکر میکنم و مدام تصور می‌کنم همش تخیل تخیل تخیل 

حالم از خودم بهم میخوره، به مامانم حرفایی زدم که آدم به دشمنشم نمیگه  

الان هم درگیر مشکل خود ارضایی شدم. گند و کثافط از زندگیم میباره. 

همش تصور میکنم یه دختر خیلی خیلی خوشگلم و همه فن حریف و همه ازم خوششون میاد 

روی برگه متن نوشتم، نقاشی کردم، با خودم حرف زدم تو تخیلات مغزمو شستم،  تا خودمو تخلیه کنم و تموم شه بره و دیگه به این چیزا فکر نکنم. گوشیمو چند وقت از خودم دور کردم ولی فایده نداشت 

من دارم همه چیزو تباه میکنم. لطفا راهنماییم کنید ولی یجوری نباشه که نتونم انجام بدم 

چند تا کتاب خوب بخون

یه چالشی هست،۴ ساعت بدون گوشی اونو انجام بده

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اون تخیلاتت مال سنتع 

اماع 

بهترع بری چند کلاس ثبت نام کنی تا سرگرم شی هم مشغول میشی هم هنریع یاد میگیریع هم زمان خود ارضاییت کمتر میشع 

سعی کن تنها نباشیع 

کتاب بخون 

کلاس های کمک درسی هم بروع و با مامان یا باباع بشین چند ساعت درس بخون 

کتاب های کار هم بگیر 

برای اون مشکل ازته قلبت توبه کن و شروع کن نماز اول وقت بخون

بخدا که خودت تاثیرشو تو زندگیت میبینی

♡لطفا نفری یه صلوات بفرستید وهدیه کنید به روح همه اموات♡♥️پسر عزیزم♥️پیوند من و تو هرگز با زمان یا فاصله از بین نمیرود...تو تا ابد به قلبم وصل خواهی بود زندگیم😘🤍
اول اینکه بزرگترین اشتباه زندگی تورو پدر و مادرت مرتکب شدم اون موقعی که برای یه دختر ۱۴ ساله گوشی گر ...

واقعا درست میگین من همیشه مخالف گوشی برای یک بچه یا نوجوان بودم 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖

نی نی سایت برای سن شما نیست دخترم 🌹

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
بله عزیزم ریشه همه مشکلات همین گوشی هستش 

بله درست میگین 🌹🌹🌹

2706