2733
2734
لطفا یه دکتر پوست عالی و کسی که واقعا حرف نداشته باشه رو معرفی کنین برای پسرم. پسرم روی تمام بدنش دونه هایی زده که هیچ دکتری تشخیص نداده و همه میگن حساسیته ولی اشتباه میکنن و اصلا خوب نشده. خیلی ممنون میشم کمک کنید و یه دکتر عالی معرفی کنین ، چون دکترهای زیادی ردم ولی تشخیص درست نمیدن و پسرم چون 3 سالشه خیلی اذیت میشه.
من کرجم و یه دکتر واقعا عالی سراغ دارم.دوتا بیماری گه هیچ دکتری نتونست خوب کنه رو بایه نسخه حل کرد...اگه سختت نیست رفت وآمد شماره وآدرس بدم
در هر چیز بد بذر مزیتی مثبت به همان اندازه یا بیشتر هست.ناپلون هیل
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه نره مسافرت یا همایش خارج کشور هر روز صبح وعصر هست.پنج شنبه ام صبح هست معمولا راحت وقت میده...خیلی شلوغ نیست
2738
خواهش میکنم...خواهرم ناخنش به خاطر مواد شیمیایی کارش بدشکل شده بود.هیچ دکتری نفهمید.همه میگفتم قارچه..بیچاره کل دکترای کرج و چندتام تهران رفت.این دکتره با یه نسخه ناخنشو کرد مثل اولش
227011861--22873807 دکتر یعقوبی رو دست همسرم یه زخم شدید شده بود که 3 تا دکتر رفتیم ودارو استفاده کرد خوب نشد فردای همون روز که دکتر رفتیم شروع کرد به بهبودی پاسداران هست
کاش دنیا مثل یه عروسی شاد واسه همه ادما بود پراز خنده شادی و اخرش یه بدرقه شاد ورمانیک
2706