2733
2734
عنوان

بی بی چک مثبت و آزمایش منفی

2459 بازدید | 13 پست

دوستان من روز موعود بیبی چک زدم دوتا مثبت شد درجا 

دوباره فرداش بیبی چک زدم دوتا ازمارکای دیگه یکیش مثبت شد یکیش منفی 

رفتم آز دادم بتام ۱.۸۸

زیر ۵ هم منفی بود 

چیکار کنم پری هم نشدم 

صبر کن ازمایشو تکرار کن چند روز دیگه

خدایا شکرت ک هدیه مونو بهمون دادی👶🙏😍۱۴۰۱/۱۲/۱۷ تو ولادت امام زمان بیبی چکم مثبت شد خدایا شکرت🙏😍🤰خدایا مواظب تو راهیمون پسرمون رضا کوچولو باش و کمک کن صحیح و سالم به دنیا بیاد و با دلخوش بغلش کنیم🙏😍👩‍🍼🧑‍🍼۱۴۰۱/۱۲/۲۰ آزمایشمم مثبت شد خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۱/۷ سنو تشکیل قلب انجام دادم وهمه چی خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۲/۶ سنو انتی انجام دادم نینی مون سالمه و صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۳/۲۲ سنو آنومالی انجام دادم و نینی مون سالمه و پسره💙🧸خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۶/۱۸سنو رشد انجام دادم حال و وزن پسرمون رضا خوب بودخدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۷/۲۲سنو انجام دادم و حال و وزن پسرمون رضا خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۸/۱۴زایمان کردم و پسرمون رضا با دلخوش و سلامت و به موقع به دنیا آمد👩‍🍼👨‍🍼خدایا شکرت شکرت شکرت❤🙏😍انشالله قسمت همه منتظرها آمین❤🙏😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی خجالت کشیدم جلو شوهرم کاش مثبت بشه

وا عزیزم خجالت چرا 

انشالله ک زود رفتی بزار دوسه روز دیگه بیبی بزن اگه مثبت شد دوباره برو ازمایش بده

خدایا شکرت ک هدیه مونو بهمون دادی👶🙏😍۱۴۰۱/۱۲/۱۷ تو ولادت امام زمان بیبی چکم مثبت شد خدایا شکرت🙏😍🤰خدایا مواظب تو راهیمون پسرمون رضا کوچولو باش و کمک کن صحیح و سالم به دنیا بیاد و با دلخوش بغلش کنیم🙏😍👩‍🍼🧑‍🍼۱۴۰۱/۱۲/۲۰ آزمایشمم مثبت شد خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۱/۷ سنو تشکیل قلب انجام دادم وهمه چی خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۲/۶ سنو انتی انجام دادم نینی مون سالمه و صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۳/۲۲ سنو آنومالی انجام دادم و نینی مون سالمه و پسره💙🧸خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۶/۱۸سنو رشد انجام دادم حال و وزن پسرمون رضا خوب بودخدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۷/۲۲سنو انجام دادم و حال و وزن پسرمون رضا خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۸/۱۴زایمان کردم و پسرمون رضا با دلخوش و سلامت و به موقع به دنیا آمد👩‍🍼👨‍🍼خدایا شکرت شکرت شکرت❤🙏😍انشالله قسمت همه منتظرها آمین❤🙏😍
وا عزیزم خجالت چرا  انشالله ک زود رفتی بزار دوسه روز دیگه بیبی بزن اگه مثبت شد دوباره برو ازما ...

عکسشو گذاشتم ببین 

بارداری عزیزم برام دعا کن ۵ ساله برای دومی تو اقدامم نمیشه 

2738
عکسشو گذاشتم ببین  بارداری عزیزم برام دعا کن ۵ ساله برای دومی تو اقدامم نمیشه

حتما عزیزم

بیبی چکت مثبته ولی کمرنگ پس به احتمال زیاد لقاح دیر بوده 

فردا یا پس فردا دوباره بزن هروقت پرنگ شد برو ازمایشو تکرار کن