2777
2789
میخواستم یه دستگاه میوه خشک کن بخرم ولی میخوام بدونم اونایی که دارن راضی هستن ؟ کاربردی هست و ایا همه نوع میوه رو میشه توش خشک کرد و خوب درمیاد یا نه مثل انبه موز طالبی و..؟ و اینکه چه مارکی خوبه ؟ البته تا حدودی که تحقیق کردم میگن سایا (همون پارس خزر) خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من دارم ولی مدت زمان زیادی طول می کشه تا خشک کنه البته بسته به نوع میوه هم داره مثلا بعضی تا 12 ساعت هم می بره، در مورد مصرف برقش مطمئن نیستم که این همه روشن می مونه چقدر برق مصرف میشه، من خیلی کم ازش استفاده کردم ولی خوب خشک می کنه ، شاید مصرف برق زیاد نباشه به نظرم یه زنگ به خود نمایندگی بزن از مصرف برقش بپرس
من میوه خشک کن دارم چهار سال پیش واسه جهازم 200 تومن خریدم مارک سون استار. .برای اولین بار هفته پیش توش برگه زردالوگذاشتم خشک شه پدرمو در آورد 24 ساعت باید به برق بلشه البته میزان مصرفش 220 ولت بود اندازه سشوار برق مصرف میکنه