2733
2734
عنوان

✨🌱کی میاد واسه سلامتی و ظهور امام زمان هرروز صلوات بفرستیم✨🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 53105 بازدید | 16935 پست
سلام🦋✨ روزتون پر از نور خدا🦋✨ ان شاءالله‌سالم و شاد و حاجت روا باشین زیر سایه صاحب الزمان 🦋✨ @me ...

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺

سلام🦋✨
روزتون پر از نور خدا🦋✨
ان شاءالله‌سالم و شاد و حاجت روا باشین زیر سایه صاحب الزمان 🦋✨
@مامان،مهدیار    

@خوچقلیم    

@هدی_64    

@کاربر۵۰    

@دنیزززززز۹۸    

🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋
الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم
🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام🦋✨
روزتون پر از نور خدا🦋✨

@ققنوس_ظهور_میکند    

@روناااااا    

@طلا۲_۲    

@خدا_جونم_پناهم_باش    

@دختری_که_جک_ولش_کرد    

🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋
🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍

سلام🦋✨
روزتون پر از نور خدا🦋✨

@مائده6525221    

@قدرتمندترینم۲    

@آآآاناناس    

@تبسم288    

@کنکورکنکور    

🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋
🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋✨🦋🦋

2731
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

قبول باشه عزیزم ✨💖

سلام ممنون از تگت اجرت با صاحب الزمان

قربونت⁦❤️⁩😘

سلام🦋✨ روزتون پر از نور خدا🦋✨ ان شاءالله‌سالم و شاد و حاجت روا باشین زیر سایه صاحب الزمان 🦋✨ @me ...

سلام گلم خیر ببینی ان شاالله 

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم

💙اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💙لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💙ممنون💙                                                                        ♥️خدایاهزاران مرتبه شکر♥️
سلام گلم خیر ببینی ان شاالله  اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل ف ...

ممنونم عزیزدلم 😘

قبول باشه گلم 💚🌱

ممنونم عزیزدلم 😘 قبول باشه گلم 💚🌱

فدات عزیزم

قبول حق ازشما ممنون عزیزم♥️♥️♥️

💙اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💙لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💙ممنون💙                                                                        ♥️خدایاهزاران مرتبه شکر♥️
سلام🦋✨ روزتون پر از نور خدا🦋✨ ان شاءالله‌سالم و شاد و حاجت روا باشین زیر سایه صاحب الزمان 🦋✨ @پ ...

سلام عزیزجان

متشکرم عزیزم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

الحمد لله کما هو اهله

💚 «پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی، نیازمندم.» قصص۲۴💚        فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ( خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱️)      سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
سلام عزیزجان متشکرم عزیزم  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  اللهم صل علی محمد و ...

قربونت برم⁦❤️⁩

قبول باشه 💚

قربونت برم⁦❤️⁩ قبول باشه 💚

خدانکنه عزیزی شما♥️♥️♥️♥️

قبول حق♥️♥️♥️♥️

💚 «پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی، نیازمندم.» قصص۲۴💚        فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ( خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱️)      سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
سلام🦋✨ روزتون پر از نور خدا🦋✨ ان شاءالله‌سالم و شاد و حاجت روا باشین زیر سایه صاحب الزمان 🦋✨ @پ ...

سلام عزیزم🌱

الهی هزار برابر دعاهای خیرتون برگرده به خودتون و همیشه سلامت باشید💎💎💎💎

✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ✨
✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ✨‌

🌿💟 یا فارِسَ الْحِجازِ اَدْرِڪنے یا اَبا صالِحُ الْمَهْدے اَدْرِڪْنے یا اَبا الْقاسِمِ اَدْرِڪْنے

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام عزیزم🌱 الهی هزار برابر دعاهای خیرتون برگرده به خودتون و همیشه سلامت باشید💎💎💎💎 ✨اَللّ ...

ممنونم عزیزدلم💎💎💎💎💎

قبول باشه 💚🌱

2706