2733
2734
سلام به همه مامانا
من میخوام برا دخترم سیسمونی بخرم - خیلی تایپک تو این سایت درمورد خرید سیسمونی هست که من از همشون استفاده کردم فقط میخواستم بدونم شما ها که سیسمونی با قیمت مناسب خریدید هر جیزی رو کجا میشه جنس خوب و قیمت مناسب خرید مثلا برای تخت و کمد دلاوران و حسن واباد و یافت آباد کدوم بهتره؟ و برای لباسو سایر وسایل میخوام یه مطلب جمع و جور داشته باشم- مرسی از لطف همتون امیدوارم همتون سالم و موفق باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سارا جون من هنوز نی نی ندارم ولی خیلی اطلاعات خوبی راجع به باید و نباید سیسمونی جمع کردم
بنظرم یه سیسمونی کامل و جامع در عین حال جمع و جور و بدون ریخت وپاش
من از تجربه ی همه استفاده کردم و یه لیست در آوردم
اگه خواستی بگو برات بذارم
2731
تخت و کمد حسن آباد دیدم خیلی خوشگل بود 1 تومن، کیفیتشم در ظاهر بد نبود
آپادانا رو هم دیدم یه مدلش 1400 بود شاید اونو بگیرم
که میشه 2900
600 تومن هم مابقی خرده ریزها مثل عروسک و پوشک و ...
ببین گلم من چیزای خیلی ارزون هم نخریدم
سعی کردم وسایلی که لازمه بخرم
مثلا یه پستونک و یه شیشه کافیه اگه دیدی نی نیت ازشون استفاده میکنه بعدا میتونی سایزهای بزرگترش رو بخری.
اسباب بازی زیاد نخر، بذار متناسب با سن نینی براش بخر.
نیازی نیست وسایل بهداشتیش حتما مارکدارو گرون باشه. فیروز خیلی خوبه خواهر من برای نی نیش استفاده میکنه و راضیه. بعدشم پودر و روغن و .... استفاده نمیشه. فقط شامپو سر و شامپو بدن و صابونش زیاد استفاده میشه