اول از همه خواهشا نه دعوا کنید نه سرزنش من خودم خیلی به خدا اعتقاد دارم ولی در کناراون این حدس هم می زنیم که شاید برای ما دعا و یا طلسم گرفته باشن . قضیه از این قراره که عروس بزرگ ما با عروس کوچیکه مشکل داره و برای تولد برادرزاده ام که 15 اردیبهشت بود داداش کوچیکم را دعوت نکرد بعد از تولد مامانم دوستانه بهش گفته بود که باید دو تا عروس با هم خوب باشید که یکدفعه به مامانم پریده و کلی بهش حرف زده و گوشی را قطع کرده شب هم مادرش زنگ زده کلی به مامانم بد و بیراه گفته که چرا به دختر من حرف زدی و کلی حرفهای اضافه مامانم هم جوابش را داده و در همین حین خواهر بزرگم هم خونه مامانم بوده به مامانم می گه گوشی را قطع کن اونم اون ور خط فکر کرده خواهرم داره فحش می ده و کلی به خواهرم هم فحش می ده از اون روز به بعد خواهرم یک دفعه یه غده توی سینه اش پیدا شد و دایم دکتر و بیمارستان می ره و بچه اش هم یک هفته اس اسهال و استفراغ گرفته افتاده گوشه خونه از این ور هم برادرم همش توی کاراش گره افتاده دیروز هم ماشینش را از در خونشون دزد برده ! چون پدربزرگ مادری عروسمون قبل از اینکه بمیره توی کار دعا نویسی بود و حتی دهن برادر بزرگم را هم با دعا بستن و مثل خر فقط مطیع حرفهای زنش هستش ما فکر می کنیم برای ما دعا و یا حتی جادو گرفتن . یک بار هم چند سال پیش عروسمون خودش اعتراف کرد که زنداییش با یه دعا شوهرش را مطیع خودش کرده . حالا به نظر شما ما چیکار کنیم کسی دعا نویس و یا کسی که توی این کار باشه می شناسه که ما پیشش بریم ؟
1395/06/21
|
21:31
عزیزم آیه سی وسه سوره الرحمن رو سی وسه بار بخونید وبه آب فوت کنید بعد بااون آب سروصورت خودرو بشویید و ازشم مقداری بخورین .امیدوارم مشکلتون حل بشه
اللـــهم عجل لولـــیک الفـــرج و العــــــافیه و النـــــــصر
من یه دوست داشتم تو دوران دانشگاه که بلوچ بود.میدونید که بزرگترین جادوگر ها و ورد نویس ها بلوچ و هندی هستن.این دوستم هم خیلی به این وردها و کمک اجانین در بر هم زدم آرامش انسان ها اعتقاد داشت و حتی یه مدت منو هم اغفال کرد و برد تو اون وادی ها.ولی به تجربه برای من ثابت شد این ورد ها اراجیف ، خرافاته و هیچ تاثیری نداره..اینا همه مشکلات موقتی هستن که برای همه پیش میان.نه اینکه جادوگری وجود نداشته باشه ولی تاثیر همیشگی و نداره و برای آدم های معتقد بی اثره.یدالله فوق ایدیهم.دست خدا بالای همه دست هاست.فقط ایمانتون رو قوی کنید و از خود خدا کمک بخواهید
Lilypie Maternity tickers
نارسیس جون شاید اونا وارد نبودن ولی سحر و جادو هست حتی تو قران اومده که خدا فرشته ی هاروت وماروت و فرستاد که چیزهای خوب رو به مردم یاد بدن ولی انها سحر بد و انچه که بین زن و شوهر جدایی می اندازد رو یاد گرفتن
این توی یه سایتی بود:

به نام خدا
با عرض سلام
ابتدا در زمینه سوال شما توضیحاتی رو خدمتتون عرض کرده و سپس پاسخ رو خدمتتون عرض می کنم
سحر از نظر قرآن کریم
سحر و جادو از نظر قرآن کریم و احادیث واقعیت دارد. به این امر در آیه 102 سوره بقره و 4 سوره فلق اشاره شده است. از این آیات استفاده می شود که برخی از سحرها واقعا اثر گذارند. همچنان که آیه 102 سوره بقره می فرماید: مردم سحرهایی را فرا می گرفتند که میان مرد و همسرش جدایی می افکند
علامه طباطبایی در وجود داشتن چنین اموری می فرمایند: "... در این میان افعال خارق العاده دیگری است که مستند به هیچ کدام از سبب از اسباب طبیعی و عادی نیست، مانند خبر دادن از پنهانی ها و مانند ایجاد محبت یا دشمنی و گشودن گره ها و گره زدن ها و خواب کردن و احضار و حرکت دادن اشیاء با اراده و از این قبیل کارهایی که مرتاض ها انجام می دهند که به هیچ وجه قابل انکار نیست، یا خودمان بعضی از آنها را دیده ایم و یا برایمان آن قدر نقل کرده اند که دیگر قابل انکار نیست"
از نظر فقهی سحر و تعلیم و تعلم آن - به جز برای بی اثر کردن سحر ساحران - حرام البته نکته ای رو هم باید عرض کنم که گرچه سحر و جادو واقعیت دارد ولی برخی مواردی که در جامعه مطرح می شود مانند نیامدن خواستگار برای دختر اصلا دلیل بسته شدن بخت و سحر و جادو نمی باشد و اکثر کسانی که به این امور می‏پردازند کلاه بردارانی هستند که از این طریق قصد اخاذی و پر کردن جیب خود را دارند. ولی اگر بر فرض موردی پیدا شد که سحری در کار بود راه‏هایی برای بطلان آن وجود دارد:
1) استعاذه به خداوند و خواندن سوره‏های فلق و ناس
2) خواندن و نوشتن آیات 75 تا 82 سوره یونس
3) دعا وتضرع به درگاه خداوند
4) درخواست دعا از اولیای واقعی خداوند
5) صدقه دادن
یا حق
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
بچه ها سراغ اینجور آدماها نرید.
اگه باطل السحر میخواین توی مفاتیح هست. برید پیدا کندید استفاده کنید.

سراغ اینجور آدمها نرید
اخه دختر دیدید اینقدر خوردنی باشه؟ http://photo.ninisite.com/pages/userphotos.aspx?userid=74554
حسنا جون من نمیگم جادو نیست .هست .ولی تاثیر موقت داره.هیچ جادویی ابدی نمیشه .تو بلوچستان بزرگترین جادوگری هارو انجام میدن و البته نتیجه شو میبینن که انجام میدن و متاسفانه، در عین حال بد بخت ترین مردمن .هیچ وقت توسل به این ورد ها خوشبختی نمیاره .ضمنا خداوند تو قران میگه جادو و جادو گری هست اما دست خدا بالای همه دست هاست.هیچ اراده ای بالاتر از اراده خداوند نیست.وقتی اعتقادمون به خدا ضعیف باشه خدا مارو به حال خودش وامیگذاره و اونوقته که آدم بازیچه این چیزا میشه
Lilypie Maternity tickers
من خودم زیاد به این چیزها اعتقاد ندارم و می دونم اول از هر چیز خدا ولی به تجربه بهم ثابت شده که این چیزها هم وجود داره مخصوصا در مورد این خانواده من خودم قبلا یه دعا نویس بود پیشش رفتم البته چند سال پیش واقعا عالی بود الان هم یه حاج اقایی هستش که تلفنی بهش مشکلاتم را می گم بهم میگه چی بخونم از قران که به حاجتام برسم در حقیقت بیشتر به خدا نزدیکتر می شم الان هم که این مطلب را گذاشتم می خوام بدونم کسی توی تهران هستش که بریم پیشش اگر اینا برای خانوادم طلسمی گرفتن بفهمیم و اون را باطل کنیم . برای همین تبادل نظر می کنیم که بی گدار به اب نزنیم و پیش ادم شیاد و کلاهبردار نریم
اگر واقعا طلسم شده باشید فقط با رفع طلسم میشه ولی یادمان باشد هر مشکلی دلیل بر طلسم نیست دعا با طلسم فرق دارد دعا تاثیر کم و کوتاهی دارد و با توکل به خدا و خواندن زیاد ایت لکرسی و دعای فرج و خواندن قران با صدای بلند در خانه رفع میشود و بیخودی پیش رمال ها و دعانویسان که فقط هدفشان پول گیریست نروید اما طلسم از طریق موکل جن رفع میشود استاد شم شخصی در روستای ملا حسن در نزدیکی بجنورد است شک نکنید بهش ایشون موکل دارن و اگر بخواهند میتوانند از طریق موکلین طلسم را باطل کنند.موکل همان جن است که با ایشان در تماسند و نیروی فوقالعاد ه ای دارند.