2752
2734
عنوان

اگه تجربه درد زایمان دارین بیاین نظر بدین لطفا :)

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 46 پست

بچه ها مرسی

دردم شدید شد

برم میام اگه زایمان نکردم

دعا کنید ممنون

بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

[QUOTE=281812531]اره من شب قبل کم کم مثل پریودی داشتم اونشب یادمه دوش کرفتم تا صبحم نتونستم بخابم انگاری قفسه سینم سن ...[/QUOTEممنونم عزیزم از توضیحت و دغات ان شاالله شمام راحت فارغ شید عزیزم🌺🌺

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2731
[QUOTE=281812531]اره من شب قبل کم کم مثل پریودی داشتم اونشب یادمه دوش کرفتم تا صبحم نتونستم بخابم ان ...

قربونت برو که انشاالله تو تاپیک بعدی بگیم اخیش ترکیدیم راحت😂

اکانت دست دونفره ✌🏻منو خاخرم😎 یکی سینگل به گوره😎✌🏻یکی ام سه گل دخترداره
بچه ها مرسی دردم شدید شد برم میام اگه زایمان نکردم دعا کنید ممنون

سرنماز صبح پروانه خانم اولین دعام برای شما،بسلامتی و دل خوش 

قربونت برو که انشاالله تو تاپیک بعدی بگیم اخیش ترکیدیم راحت😂

ان شاالله من که خیلی تا ترکیدن راه دارم عزیزم بعید میدونم طاقت بیارم تاپیک نزنم قبلش😂😂

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
چندوقتته مگه

یازده هفتم فردا تموم میشه عزیزم

یازده هفتم فردا تموم میشه عزیزم

عههه این روزا همش میومدم هفته بارداری قبل و بعدش و میخوندم یادش بخیر😁😅تنت سلامت باشه با نینی کوچولوت این روزام میگذره

عههه این روزا همش میومدم هفته بارداری قبل و بعدش و میخوندم یادش بخیر😁😅تنت سلامت باشه با نینی کوچول ...

منم هر روز میرم عکسشو تونت نگاه میکنمو ذوق میکنم،ممنونم عزیزم ان شاالله شمام سالم و سلامت باشید سایتون بالای سر بچه هاتون باشه عزیزم

2706