2737
2734

اگر بزرگسال هستید و تجربه استاد زبان خانم خوبی رو در موسسات داشتید، استادتون معمولا شاگردها رو چه دختر و چه پسر با اسم کوچک سر کلاس صدا میزدند یا با فامیلی؟

معمولا ترجیح خود زبان اموزها (مخصوصا آقایون کلاس) چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دخترم 17سالمه دوست دارم با اسم صدام کنن تیچر مون خانم های متاهل رو با فامیل صدا میکنه ما رو با اسم و عاشقشم صمیمت بین مون رو خیلی دوست دارم

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

یه پسر ۲۰ ساله به ما آموزش میداد همه رو با اسم کوچیک به اضافه dear صدا میکرد چه خانوم چه آقا اما یه آقا بود سن بابامو داشت همه رو با فامیل صدا میزد

یکی گفت چه دنیای بدی! حتی شاخه های گل هم خار دارند. دیگری گفت چه دنیای خوبی! حتی شاخه های پرخار هم گل دارند... عظمت در نگاه است نه در چیزی که می نگریم💖

اکثرا با اسم کوچیک

مگه اینکه زبان آموز چه زن باشه چه مرد سنش بالا باشه.

معمولا مشکلی نداشته تاحالا کسی به جز یه نفر که تو گروه واتس اپ کلاس گفته که خوشش نمیاد با اسم کوچیک صدا بشه.

من الان دو ساله که زبان اموزم.

🌻💜🌻💜🌻
2740
یه پسر ۲۰ ساله به ما آموزش میداد همه رو با اسم کوچیک به اضافه dear صدا میکرد چه خانوم چه آقا اما یه ...

نکشه مارو دیِر :)) جوگیر بوده چقدر

کانال مینی‌مال نویسی هام در تل: https://t.me/wayafzood