2752
2734

من ۱۲روز عقب انداختم احتمالا باردارم هنوز تست نزدم

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کاش منم بودم چنذچد ماه اقدام کردیم اما نتیجه نگرفتیم دکتر باید برم؟؟

ان شاالله میشی

والله من قبلیم بعد۵ سال با نیکرو و هزار جور مکافات باردار شدم تنبلی و کیست داشتم اینو یهویی فهنیدم باردارم قبلی ۱۶ ناهشه

بارداری اولتونه

نه عزیز دختر اولم ۲سالو یک ماهشه

اگه باشه دومیه

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
ان شاالله میشی والله من قبلیم بعد۵ سال با نیکرو و هزار جور مکافات باردار شدم تنبلی و کیست داشتم این ...

خب خدا روشکر جبران اون همه سختی رو کرد 

منم بچه اولم راحت باردار شدم اما الان سه ماه اقدامم

2706