2737
2734
من بیمارستان پیامبران ۱۳ روز پیش سز کردم دکتر لیلا سلطانی یعنی عااااااالی من وحشت داشتم ولی چنان اسون و راحت بود زایمانم که نگو بیمارستان عالی.کادر اتاق عمل عالی همش باهام گفتن و خندیدن .بی حسی بودم عالی اصلا نه سر درد نه کمر درد .اتاق وی ای پی بودم اصلا ملاقات ساعت مشخص نداشت هر وقت هر کی خواست میتونست بیاد شوهرم تا ۱ شب با مامانم پیشم موندن در کل عالی کار دکتر خیلی خوب بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای شادی جون مرسی از جوابت...من یکی از گزینه هام همین دکتر سلطانیه در پیامبران؟؟؟؟یخورده بیشتر توضیح میدی لطفا؟؟؟مثلا شکمت رو فشار دادن؟ نیاز به پمپ درد داشتی؟ چقدر درد داشتی بیحسی رفت؟ از کی سرپا شدی و اینا؟؟؟؟سرتو تکون نمیدادی بعدش؟
2731
سلام سوری جون خوبی؟ چقدر خوشحال شدم مامان شدی چند هفته ای؟ من خودم پیش دکتر سلطانی میخوام زایمان طبیعی کنم. تو پیامبران ولی از دوستام هم هر کسی پیشش سز بوده راضیه. یی حسی هم میکنه. سردرد هم نداشتن. کلا خیلی دکتر ماهیه
خدایااااااااااااا. ...خدای مهربونم.... شکرت میکنم....امیدوارم لایق این لطف بزرگت باشم... توکلمان به خدا باشد......👪❤❤❤❤
فندق بیا سز شو ......طبیعی بیخیال... تا زایمان کنی منو ده بار میزایی....... .......خوبی چطوری ..درد داری یا خبری نیس
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
عزیزم مرررسی فندق جونم...ایشالا که زایمان راحتی داشته باشی....میشه یه لطف کنی بهم زایمان کردی بیای بگی پیامبران و سلطانی چطور بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی یه دنیا... ایشالا که زایمان راحتی داشته باشی....راستش من میگرن دارم و تازگی شنیدم بیحسی سردرد آورده و بیشتر دلم میخواد بیخوشی استفاده کنم...ولی شنیدم نداره بیهوشی پیامبران
2738
من بیمارستان عرفان بی حسی زایمان کردم. پمپ مورفین گرفتم و هیچ دردیو بعد سز حس نکردم. فرداشم خونه بودم. هیچکدوم از مسکنهایی که دکترم داد رو لازم نشد استفاده کنم. البته فک کنم استانه تحمل درد ادمها باهم فرق داره. من که راضی بودم البته تووو خونه هم تا بیست روز سعی میکردم خمو راست الکی نشم و موقع بغل کردن بچه از خانوادم کمک گرفتم تا عوارض کمتری داشته باشه سزارینم....دکترم هم دکتر مرجان محبوبی بود مطبش عباس آباد.... در کل عاشق بارداری و زایمانم بودم ....بی حسی خیلی عالی بووود دخترم که به دنیا اومد صداشو شنیدم و دیدمش.. صورتشو گزاشتن روو لپهام گریه اش قطع شد . خیلی بانمک بووود...خوشیه .اون لحظه رو با هیچی عوض نمیکنم