2733
2739

شوهرم خیلی خوبه، گاهی بغضم میگیره به خدا، میگم خدا فرشته اشو به من داده اینقدر که دلش پاکه و مهربونه

ولی مادرش که عمه ی خودمم هست

خیلی اذیتم کرده و من هر بار بخشیدم و به دل نگرفتم

دفعه آخر با مادرم بحث کرده بودن و خیلی فحشای زشتی داده بود

یعنی اگه من برم رسما خودمو کوچیک و تحقیر کردم

و پا کشیدم رو مادرم

به شوهرم گفتم نمیرم و اونم چیزی نگفته

ولی اینقدر دوسش دارم که از دیشب دلم خیلی گرفته😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم به نظرم برو بزار شوهرت بفهمه براش ارزش قائلی

از طرفی هم با مادرت حرفش شده ن با شما بزار فکر کنه اصلا برای تو ومادرت حرفاش مهم نبوده و خودش شرمنده بشه

در کل از نظر من ببین شوهرت اگر خوبه با تو و خانوادت تو هم صرفا فقط بخاطر خوبیهای شوهرت برو 

بگو خودش تنها بره با بچه ها

خودش همیشه میره بچه هامم میرن، فقط من نمیرم

اونم هیچوقت ازم نخواسته بود

دیشب گفت فردا با بچه ها برو خونه مادرم

گفتم نمیتونم

ولی خیلی ناراحتم کاش ازم نخواسته بود

2740
عزیزم به نظرم برو بزار شوهرت بفهمه براش ارزش قائلی از طرفی هم با مادرت حرفش شده ن با شما بزار فکر ک ...

چجور فکر کنه مهم نبوده حرفاش

وقتی بدترین فحشای ناموسی رو به مادر از گل پاک ترم داده؟ 😭

مهم بوده خیلی هم مهم 💔

حداقل اگه خودش پا پیش میذاشت من کینه ای نیستم و میبخشیدم

ولی هم مقصره هم مغرور، همم خوبی نمیفهمه، من برم نمیگه بزرگی کرد میگه اومد افتاد به پام

نری بهتره هیچوقت ارزش خانوادتو مخصوصا مادرتو پایین نیار بنده خدا شوهرتم که چیزی نگفته وقتی گفتی نمیر ...

شوهرم که چیزی نمیگه و تحت فشار نمیذاره منو 

ولی اینقدر خوبه و همه کار میکنه برام

که وقتی اولین بار چیزی ازم خواسته قلبم درد گرفته که نمیتونم انجامش بدم

خودش همیشه میره بچه هامم میرن، فقط من نمیرم اونم هیچوقت ازم نخواسته بود دیشب گفت فردا با بچه ها بر ...

عزیزم اگر همسرتون خیلی خوبه چه اشکالی داره با خودش نیم ساعت برین ب احترام همسرتون اونجام سر سنگین باش فقط سلام کن و در حد ی چایی بخور زودم برگرد در حد ی ربع بشین😊البته بازم هر جور خودتون بهتر میدونین