2737
2734
عنوان

قابل توجه کاربران گرامی نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 33249 بازدید | 698 پست
سلام من میخوام تاپیک اخرم من باب شناسایی نشدن حذف شه 🙏

سلام

اگر تاپیکتون پستی نداشته باشه یا فقط خودتون داخلش پست گذاشتین سه نقطه زیرش رو بزنین خودتون می تونین حذف کنین.

🌸🌸🌸بقیه تاپیک ها🌸🌸🌸

اول لینک تاپیکتون رو کپی کنین بعد خصوصی برای niniyar_1 بفرستین:

🟢🔴🟠 ۳ تا راه حل برای کپی نشانی لینک تاپیک:

1️⃣ برید داخل تاپیکی که می خواهید حذف بشه اون بالای صفحه که آدرس رو نوشته بزنین آن جا بعد علامت کپی رو بزنین.

یا

2️⃣ بزنین روی عکستون ⬅️ نی نی سایت من ⬅️ پست جدید در تاپیک هایی که ایجاد کردم ⬅️ هر تاپیکی که می خواهید حذف بشه دستتون رو رویش نگه دارین بعد کپی نشانی پیوند

https://www.ninisite.com/profile/forum/CreatedTopics

یا

3️⃣ بزنین روی عکستون ⬅️ نی نی سایت من ⬅️ بزنین روی سه تا خط موازی بالا سمت راست ⬅️  کادر قرمز بالای صفحه 🔴پروفایل من🔴 ⬅️ هر تاپیکی که می خواهید حذف بشه دستتون رو رویش نگه دارین بعد کپی نشانی پیوند

یا

(مثلا جایی پست گذاشتین هم می تونین بزنین رو پروفایلتون ⬅️ هر تاپیکی که می خواهید حذف بشه دستتون رو رویش نگه دارین بعد کپی نشانی پیوند )

🟥🟥🟥 بعد از کپی لینک:

💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

برای حذف تاپیک باید:

🟢 خصوصی لینک تاپیکتون رو برای niniyar_1 روزهای زوج اگر تعطیل نباشه بین ساعت های ۱۰:۳۰ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۵ بفرستین.   

@niniyar_1                    

🟦🟦🟦 بدون درخواست دوستی می تونین پیام بفرستین.

💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام لطفاً کمکم کنید نمیدونم کجا سوالامو بپرسم من کنکوریم وتوان مالی برای خریدن دوره‌های کنکوری واساتید ندارم وخیلی لازمم بخاطر همین از ویدیو‌های اساتید به صورت غیرمجاز استفاده میکنم والان روز‌ه‌م آیا اگر هنگامی که روزه هستم وفیلمارو نگا کنم روزه‌م باطل میشه؟🥺

هیچوقت نگو فلانی ولم کرده پشیمون میشه.اون اگه دنبال یکی مثل تو بود تورو ول نمیکرد که بره کپیتو پیدا کنه قطعاً اون دنبال یکی دیگس،واگه باتو باشه هیچوقت نمیتونه آدمی باشه که تو خیالت ازش یه آدم دیگه ساختی پس بزار بره زندگی جریان داره وتو حق داری یکیو پیدا کنی که تا آخرش بهترین‌هارو واست بسازه رها کن بره...
سلام لطفاً کمکم کنید نمیدونم کجا سوالامو بپرسم من کنکوریم وتوان مالی برای خریدن دوره‌های کنکوری واسا ...

سلام

نه اشکالی نداره.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2728

@ازسارابپرس   سلام 

این کاربر یه بچه سال هست ک زیر هجده ساله و بار اولش نیست به کاربر ها توهین میکنه اون سری هم به محجبه ها توهین کرده بود اسکرینش ندارم

فقط زر مفت میزنه

به نینی یار گزارش بده

این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 
@ازسارابپرس   سلام  این کاربر یه بچه سال هست ک زیر هجده ساله و بار اولش نیست به کاربر ه ...

سلام

من ایشون رو نمی شناسم نمی دونم چی بگم ...

تاپیک رو خوندم مثل این که ناراحت بودن که آن تاپیک رو زدن ...

2740
سلام من ایشون رو نمی شناسم نمی دونم چی بگم ... تاپیک رو خوندم مثل این که ناراحت بودن که آن تاپی ...

بار اولش نیست اخه 

حالا از این به بعد اسکرین میدم 

این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 

سلام بنده هم آرزوی سالی پر بار و توام با شاد کامی برای همه کاربران و شما دوستان رو دارم . 

میتونم بپرسم چرا اجازه درج  لینک  رو ندارید . بنده یک کار تحقیقی داشتم ولی نشد بزارم . 

ای که بهار برکتت ،جانم را زنده کرده / مرا لحظه ای بخودم وا مگذار. 

یه خبر خوب برای اهالی غرب تهران

برای خرید گوشی، ساعت هوشمد، ایرپد، هدفون و کادو میتونید به سایت 20فون مراجعه کنید

چون تو اسلامشهره و سریع محصول به دستتون میرسه و اینکه مرجوعی هم داره 

سلام ممنون ک وقت میذاری و به بقیه کمک میکنی

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

2706