2737
2739

سلام پارسال همین موقع ها انگار شوهرم تو جاده تصادف کرده و انقدر ماشین داغون شده که فروخته به اسقاطیا.اینا رو تازه متوجه شدم.خودش،نگفت.من فکر کردم ماشین رو به کسی فروخته تا عوض کنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا بدونی چی میشه ولش کن به حیر گذشته 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این کاربری متعلق به زنی است که هیچکس دوسش نداره جز مامانش...توجه:اگرچیزی مطابق عقاید شما نیست دلیل نمیشه که اشتباه باشه پس به عقاید همدیگه احترام بزارید
2740
یعنی اینقد سردی ک راحت گذشتی  نپرسیدی پول ماشین کجا  بکی فروختی وچرا و....؟😐

متاسفانه ادمی نیست کارهای بیرونش رو داخل خونه بگه..گفت ماشین خرج افتاده بود فروختمش بهتر بگیرم.بعد موندیم بی ماشین و گفت نگران نباش میگیرم و نگرفت.تازه متوجه شدم تصادف کرده بوده با کی و چطور خدا داند.

شاید خواسته ناراحت نشی،،،شماره پلاک ماشین رو ببری راهنمایی رانندگی استعلام میگیرن ماشین البته فک کنم باید به اسم خودت باشه دقیق نمیدونم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این کاربری متعلق به زنی است که هیچکس دوسش نداره جز مامانش...توجه:اگرچیزی مطابق عقاید شما نیست دلیل نمیشه که اشتباه باشه پس به عقاید همدیگه احترام بزارید

اگر شماره پلاک و مشخصاتش داشته باشی

میتونی از طریق پلیس راهنمایی و رانندگی پیگیری کنی البته اگر ماشین بنام خودت نبوده پلیسه باید آشنا باشه

قول داده بودی با اولین برف به خیابان برویم و آدم برفی رویایی‌مان را بسازیم، افسوس... 😔💔
2706