2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ی بار دندونمو بدون بی حسی عصب کشی کردهی میگفت اگه درد داری بگو ولی من اصلا حس نمیکردم.اصلااا نگران نباش،خود دکترا مراعات میکنن،ی ذره ببینن حالت صورتت عوض شده دست میکشن
سلام عزیزم منم مثل شما از دندان پزشکی میترسم.ولی به هر حال چیزیه که باید انجام داد.من دو سال پیش یکی از دندان هام به عصب رسید از ترس عصب کشی نرفتم دندان پزشکی و از درد زیاد چند ماه پیش مجبور شدم رفتم دکتر و گفت دیگه خیلی خراب شده و نمیشه درستش کرد مجبور شدم کشیدمش.به نظرم ارزشش و نداشت که بخاطر ترس دندونم و از دست بدم
نه ترانه جان اصلا نترس من کابوس میدیدم همیشه از ترس دندون پزشکی چند سال بود نرفته بودم ولی پارسال یه روز دل رو زدم به دریا پا شدم رفتم گفتم می خوام همه دندونام رو درست کنم جدیدا یه جوری بی حسی رو میزنن که اصلا نمی فهمی سوزن خورده به لثت همین طور شد که 5 تا از دندونام رو درست کردم دو تا عقلارم کشیدم و الان عاشق دندون پزشکیم خیییییلی خوبه اصلا ترس نداره اسمش بیچاره بد در رفته من آدمیم که سوزن می بینم پام سر میشه ولی این هیییییچی نیس مطمئن باش اینو یه آدم ترسو داره بهت میگه قبول کن
خدایا کمکم کن بنده ای باشم که تو می خوای چون تو همون خدایی هستی که من می خوام.دوست دارم خداجون
من دندون پزشکم خیلی خوب بود همش با هام حرف میزد لحظه به لحظه حالم رو می پرسید منم اصلا درد نمی کشیدم ولی گفتم بیچاره انقدر می پرسه بزار یه بار بگم آیییییییی
خدایا کمکم کن بنده ای باشم که تو می خوای چون تو همون خدایی هستی که من می خوام.دوست دارم خداجون
2738
ترانه جان ممنون جای خود داره پاشو برو دندون پزشکی حالشو ببر وقتی دندونات همشون سالم و سفید میشن کییییف می کنی بعد خندت میگیره از اینکه چرا میترسیدی
منم هیچ مشکلی با دندون پزشکی ندارم دو تا دوتا دندون عصب کشی کردم ولی از دکتر زنان و معاینه هاشون و سونو واژینال متنفرم
دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
ولی اگه تحملش رو داشته باشی می تونه کار چند جلسه رو تو مدت کمتری انجام بده واسه منو یدونه از دندونام خیلی کار داشت گفت 3 یا 4 جلسه درست و حسابی کار داره ولی چون بچم کوچیک بود 2 جلسه ای تمومش کرد طفلک ولی پدرش در اومد