2733
2734
عنوان

خونه ۶۵متری خیلی کوچیکه به نظرتون

1177 بازدید | 25 پست
دو ماه دیگه اسباب کشی دارم الان خونم ۱۲۰متره هر چی فکر میکنم دلم راضی نمیشه برم خونه مال پدرشوهرمم داده ما بشینیم
خودت باش کپی صد تومنه!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من 4 سال تو چهل متری زندگی کردم ولی از 120 متری بخوای بری 60 متری سخته اما عادت میکنی
میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2740
مامی آرتین خوب قدیما تخت و میز نهارخوری و مبل نداشتن عزیزم فوقش یه میز و تلوزیون کوچیک با چندتا پشتی برا همین راحت بودن
یه وقتایی هست که باید لم بدی یه گوشه و جریان زندگیت رو فقط مرور کنی بعدشم بگی به سلامتی خودم که انقد تحمل داشتم.
بستگی به نقششم داره و وسایلی که می چینی, ولی کلن خوبیش اینه اجاره ندی و پس انداز کنی تا زودتر خونه دلخواه تو بخری, اگه ناراضی بگدین هم می تونین برین باز خونه اجاره کنین دردسر فسخ و این چیزا نداره غقط می مونه اسباب کشی
94/01/25
2706