2737
2739
هفته 39 هستم

ترجیحا رنگ N6 قهوه ای ایرانی گرفتم که مواد شیمیاییش کمتر باشه

زایمانم انشالله طبیعیه

یکی میگه میشه یکی میگه ضرر داره چه کنم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
راستش منم خواهرم بارداره میخواست رنگ کنه چند روز پیش یه مطلبی خوندم که نوشته بود بهتره رنگ نکنید آخه مواد شیمیایی از پوست وارد بدن میشن وممکنه رو جنین تاثیر بذاره
خواب مرا نمیبرد........ تورا می آورد....... بی آنکه باشی.........
2738
راستش منم خواهرم بارداره میخواست رنگ کنه چند روز پیش یه مطلبی خوندم که نوشته بود بهتره رنگ نکنید آخه مواد شیمیایی از پوست وارد بدن میشن وممکنه رو جنین تاثیر بذاره
خواب مرا نمیبرد........ تورا می آورد....... بی آنکه باشی.........
ببخشید اینترنتم سرعتش کم شده بود

فرگل جان من خودم زایمان طبیعی خواستم دکتر هم من رو به ماما معرفی کرد چون گفت خودش فقط برای سزارین میاد بالای سرم

وقتی رفتم برای ماما معاینه داخلی شدم و خداروشکر گفت وضعیت لگنم برای زایمان مناسبه و بچه زیاد درشت نیست وکله اش از لگن رد میشه ....
منم وقتی نمی دونستم باردارم موهامو رنگ کردم .. حدود هفت ماه پیش ... الانم خیلی جالب نیست ولی نمی خوام رنگ کنم تا بعد از زایمان ... البته رنگ های بدون آمونیاک هم اومده که بی ضرره ولی بنظرم ریسکه و خیلی واجب نیست ... ترجیح میدم روزی که اومدم خونه موهامو رنگ کنم که بی نی نی هیچ صدمه ای نرسه ... ولی اگر می خوای رنگ کنی ایرانی نگیر حتما خارجی بدون آمونیاک بخر که مخصوص خانومای بارداره ...
2706