2733
2734
سکه بخرید.
چون موقع فروش درصد کمتری از طلا ازش کسر میشه .چون طلا اجرت داره و خیلی بیشتر ازش کسر میشه . ضمنا اگر یکماه پیش سکه میخریدی خیلی عالی بود چون توی این یک ماه رشد بی سابقه ای کرد و الان دوباره ثابت شده. ولی الان هم بخری مثلا دو سال دیگه سود میکنی .یادت باشه سکه امامی سال86روبخری که افت قیمتش رو کرده.
قیمت طلا جهانی است و ربطی به یارانه و تورم نداره اتفاقاٌ میگن طلاها رو به پول نقد تبدیل کنین چون اگر یارانه ها اجرا بشه یا تورم خیلی میره بالا یا رکود مطلق میشه که در هر دو حالتش پول نقد بهتره تا طلا یا سکه بهتر این حالت هم اینه که پول نقدتون دلار یا یورو باشه این چیزهایی بود که من شنیدم
سکه بخرید

طلا الان گرمی 35200 هست اما وقتی میخری معمولا 43 اینا در میاد (کارمزدو اینا ) و باز موقع فروش کاهش چشمگیری داره

البته من خودم خیلی وقته که دلار و سکه با هم هر ماه میخرم هر چقدر که بتونم یعنی گاهی خیلی هم کم داشتم اما همونم تبدیل کردم

نزدیک خونمون صرافی هست بعشی روزا 10 دلار مثلا خریدم و الان کلی شدن و روستام که همیشه به کارام میخندیدن که وا 5 دلار ؟ 2 دلار ؟ همینا الان کلی شدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قیمت طلا به قیمت جهانی ربط داره نه به یارانه ها
در هر حال به نظر من شما هر ماه یک سکه یا نیم سکه بگیرید و برای زمان ازدواج کنار بگذارید خیلی خوبه الان برادرم با اینکه 21 سالشه داره همین کار رو میکنه چون هزینه ها موقع ازدواج خیلی زیاده فقط هم سرویس نیست شما اگه بیشتر بگیری اون موقع می فروشی و هزینه های دیگر رو هم میدی و خیلی بهتون فشار نمی یاد

خرید سکه همیشه سود آوره من خودم برای جمع کردن پولهام یکسالی هست که در حال خرید سکه یا ربع سکه هستم الان چند ماهی هست که قیمت خیلی بالا رفته مثلا من آخر فروردین ربع سکه رو خریدم 70 هزار تومان الان شده 88 هزار تومان که البته تا 90 هم رفت
برای دنبال کردن قیمت سکه و همینطور اگه می خوای قیمتهای قبلی رو بدونی برو به سایت
www.mesghal.com
به نظر من سکه بخرید. من و همسرم هروقت پول مازاد داشته باشیم سکه یا طلا می خریم .البته اگه به همسرم باشه که فقط سکه می خره اما من میگم طلا که خودمم استفاده کنم ازش! چون طلا اگه مثلا 5تومان رشد کنه 2تومان افت می کنه و هیچوقت مثلا به 20000 تومان برنمیگرده. نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش..
منظورم از طلا سکه هم بود.کلا بازار طلا رو گفتم. منظورم اینه که مثلا 4ماه پیش سکه 305 تومن بود الان شده 350 . ممکنه بیاد پایین ولی دیگه نمیشه همون 305 . پس طلا( سکه یا طلای بدون اجرت ) از پول نقد بهتره.
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش..
2740
همینطور که گفتید، در صورتیکه خانم آیندتون سرویس رو نپسندن، شما ضرر زیادی می کنید، همونطور که برادر من این ضرر رو کرد. ولی اگه سکه بخرین(که به گمانم ارزش آن با طلای خام خیلی تفاوت نمی کنه) ضرر نمی کنید. کلا سکه کالای کم ریسکی است و برای سرمایه گذاری و پس انداز مناسب تر از طلای ساخته شده است.
حالا پس بهتره طلا بگیرم سکه یا ارز من اخر نفهمیدم کدوم بهتره اگه ارز بخوام بگیرم از کدوم صرافی بگیرم
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
اگر خورد خرید میکنی سکه ربع بخر چون سود بیشتر و زیان کمتری داره.

سکه امامی همون سکه بهارازادی طرح جدید هست و از طرح قدیمش ارزونتره . تو سایت مثقال قیمتش به روز هست. اما اینکه سال 86 یعنی سال 86 سکه ضرب شده و تا الان افت قیمتش رو کرده.
سلام بچه ها
من یه 3 تومنی پول پس انداز دارم که شوهرم نمی دونه
داریم واسه درس خوندن می ریم کانادا واسه سه سال
به نظرتون پولمو بذارم بانک با 15 درصد سود بهتره یا برم طلا یا سکه بخرم؟

به نظرتون، سه سال دیگه که برگردم ارزش پولم خیلی کم می شه؟ و اگه سکه یا طلا باشه بهتره؟
اگه طلا یا سکه یاشه دردسر قایم کردنشم هست!

ممنون می شم راهنمایی کنین