2733
2734

سلام دوستان عزیز .لطفا کسانی که تجربه دارن راهنماییم کنن .پیشاپیش عذر میخوام اگر انلاین نبودم بعد میام میخونم و از تجربیاتتون استفاده میکنم .من دست به هر کاری میزنم کلی توش گره میفته مخصوصا اگر به کسی گفتم میخوام فلان کارو انجام بدم دیگه انقدر تو اون کار گره میفته که به مرز جنون میرسم .اما دیگرانو میبینم که سختترین کاراشون رو به راحتی انجام میدن.لطفا بگید چکار کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

گلم شما اولیش نیستی داری ظاهر بقیه رو با باطن خودت مقایسه میکنی منم همینم با یه چیز بدتر هر چی درآمد میاد تو خونه رزق و روزی نداره و بی برکت تازه بعضی وقتا همش خرج دوا و درمان میشه بازم شکر خدا هنوز هست

سلام اتفاقا منم این مشکلو داشتم بخصوص اینطور که مثلا نیت انجام کاریو می کردم خیلی هم سریع و عالی پیش میرفت بعد یهو یه گره عجیب می افتاد توش اینجا یکی از کاربرا یه کانال ایتا معرفی کردند که یه سیده خانم برای مشکلات ذکر میدادند ،مشکل را که بهشون گفتم گفتند روزی ۱۰۰۰ مرتبه ذکر یا جواد الائمه ادرکنی را بگم ان شاءالله تو هیچ کاری هیچ گره ای نباشه

تنها نعمتی که برای تو در مسیر این راهی که عمر نام دارد آرزو می کنم، تصادف با یکی دو روح خارق العاده، با یکی دودل بزرگ، با یکی دو فهم عظیم و خوب و زیباست. چرا نمی‌گویم بیشتر؟ بیشتر نیست! «یکی» بیشترین عدد ممکن است. دو را برای وزن کلام آوردم و نیست ...

پسر خواهرم همش بدمیاورد رفتن پیش دعانویسی که با حروف ابجد سر کتاب باز میکرد گفت زمان ازدواجش قمر در عقرب بود....دقیقا روزی که باید عقد میکرد شبش باباش حالش بد شد و فوت کرد عقد عقب افتاد ...بعد چهلم باباش رفت عقد کرد که ازمایش زنش از بس مسکن خورد مشکوک دراومد برای بار سوم تنهایی محضر عقد کردن ولی همون پافشاریش برای ازدواج نگو به نفعش نبوده ...و زنش هم اصلا زن خوبی نیست..اخلاقش خیلی بده و انگار از نظر روانی تو خانوادش مشکل دارن.

اینکه میگن تا کاری رو انجام ندادید نگید رو من تجربه کردم دقیقا..آره بهتره که آدم نگه...اصن حدیثی هم ...

بله درسته اما متاسفانه شرایط زندگیم طوری هست که یه عده تو زندگیم هستن که به محض تکون خوردن از همه چیزم با خبر میشن