2733
2739

سلااام✋🏻

امروز همه دارن تیپک میزنن دلمون گرفته و فلان 😪

بیاین از سوتی هایی که دادین بگین دلمون وا شه خودمم اگه یادم اومد میگم😀😌👹

برابه هیچ چیزی  بیشتر از دو بار اشک نریز چون چشمات عادت میکنه♡هر طوری که خودت دوست داری زندگی کن خودتو دوست داشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سوتیه من نیس😂🥲

وایییی ما ی کلاس داریم!کلاس تیزهوشان اینا!

واسم اگه میشه دعا کنید!حاجت روا باشید!اگه کردید ممنون میشم بگید!

بهد کلاس ما دختر پسرونه ینی قاطیه!

بعد ی روز من شلوار دمپایه لی پوشیده بودم و کلا تیپ زده بودم !بهد ما استادمون کسایی که پیشرفت کردنو میاره بالا!بعد منم بودم!خلاصه استاد ک اسمارت خوند گفت خانم مدلمون!بعد منم بلند گفتم مدل کی بودم من؟!واییی بعد کراشم داد زد من🥲😂کلا خعلیییی جو سنگین بود!نمیدونستم اصلا چیکا کنم😂🥲🌿

سوتیه من نیس😂🥲 وایییی ما ی کلاس داریم!کلاس تیزهوشان اینا! واسم اگه میشه دعا کنید!حاجت روا باشید! ...

😂🤣

برابه هیچ چیزی  بیشتر از دو بار اشک نریز چون چشمات عادت میکنه♡هر طوری که خودت دوست داری زندگی کن خودتو دوست داشته باش

کلاس چهارم بودم هیچی ازرندگی زناشویی نمی‌فهمیدم فقط میدیدم خاله ام خیلی آرایش می‌کنه وبه خودش می رسه نامزدی بود....منم‌نگو یه پسرگنده اما مجردو زیرنظرداشتم واسه خودم بابابام. دوست بود خیلی هم‌باحیابود تااینکه‌ یه روز می‌فهمیدم الان میرسه بابابام رفته کلی صورتمو کرم زدم رژ زدم انگارصورتمو کرده بود توکیسه آردی ..جلوش فیگورمیگرفتم تااینکه نگاه کردم برام شکلات هم‌داشت گفت دختراین‌چه‌کاریه کلی خجالت کشیدم رفتم تواتاقم‌ پاک کردم مامانم برد صورتموشست پیش خودم گفتم وااای دوستم ندار😂😂😂😂😂

خدایا شکرت بخاطر هزاریک دلیل....خدیاممنوننتم که حواست بهم بوده و هست و خواهد بود...تنها امیدم تویی خدا جونم عاشقتم عاشقتم خدا جونم....زندگی برام خیلی سخته گاهی وقتا اما می‌دونم حواست بهم هست ...فقط امیدیه توزندگی وبرام آسون می‌کنه مراقبم باش
2740
هرکی نیاد چیه؟؟؟؟؟ 

واقعا متاسفم برای استارتر

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌹 ان شاالله هممون عاقبت بخیر بشیم🌹 میشه برام دعا کنین که آن شاالله تو رشته مامایی قبول شم🌺🌺🌺
واقعا متاسفم برای استارتر

اگه ناراحت شدید واقعا ببخشید فقط برا خندوندن خودتون بود امروز همه تایپکای قمگین میزدن

اگه ناراحت شدید واقعا ببخشید فقط برا خندوندن خودتون بود امروز همه تایپکای قمگین میزدن

میدونم هدفت خندوندنه ولی گذاشتن این استیکر درست نبود

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌹 ان شاالله هممون عاقبت بخیر بشیم🌹 میشه برام دعا کنین که آن شاالله تو رشته مامایی قبول شم🌺🌺🌺
میدونم هدفت خندوندنه ولی گذاشتن این استیکر درست نبود

بازم ببخشید