2410
2553
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593002 بازدید | 18281 پست
به به به اینجا دوباره شد مثل روز اولش.دلم برای همتون تنگ شده بود.
بنفشه جون مرسی عزیزم.آره شکر خدا 3 ماهم پر شد.منم خیلی دوست دارم تکونای نی نی رو زود حس کنم ان شاالله همون هفته ی 14 منم حس کنم

پریسا جون خوبی عزیزم؟ ای جونم که این نی نی ها انقدر سرتو گرم کردن.انشاالله خدا برات حفظشون کنه.راستی با بگو بیشتر چیا میخوردی که نی نی ها ماشاالله هم خوشگل شدن هم خوب وزن گرفتن.همینطور که از تجربیات بسییییییییییار مفید بعد از دنیا اومدنشون می گی از دوران بارداریتم بگو که چیا میخوردی

می می جون راست میگی عزیزم اصلا از تهوعم فراموشم شده بود که خودش بزرگترین نشانه ی وجود نی نیه ولی منظورم تکوناشه.دوست دارم زودی حسش کنم.چه نصیحتای خوبی کردی.من واقعا هیچییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی از بچه داری نمیدونم.راستی شمام بگو چیا میخوری واسه نینی؟ به منم یاد بدین
پسر گلم خوش اومدی به جمعمون.....یک صلوات برای همه ی منتظرا
سلام سارینا جون.خوبی عزیزم؟رایان چطوره؟ برامون عکس بذار ببینیم شازده دومادمون چه شکلی شده
همیشه بیاین و از تجربیاتتون بگین.ما ها واقعا نیاز داریم.

سمیه جون شما خوبی؟ واقعا با یک نیت صاف این تاپیکو راه انداختی که الان همه با هم به اندازه ی خواهر صمیمی شدیم.انشاالله خیلی خیلی زود خبر بارداری شما رو بشنویم.آمین

راستی سارینا می می پریا و پریسا جون هر کدوم تا پایان بارداری چقدر وزن اضافه کردین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بشری چون کجایی عزیزم؟ حداقل بیا یک خبری از خودت بده.قرار بود بری سونو واسه قلب نی نی.عزیزم ما نگرانت میشیم.بیا یه خبری بده
2456
سلااااااااااااااام دوستای ناز خوبین؟

شرمنده ببخشین من حسابی درگیر بودممممممم. مامان شوشو و خواهر شوشو اومده بودن خونمون یه چند روزی اینجا بودن...تازه امروز رفتن.....

پریا جونم خوش به حالت منم 37 هفته میخواممممممممم

بچه ها ممنون که اطلاعاتتون رو میذارین منکه هیچی از این چیزا نمیدونم خیلی کمک میکنه

بنفشه جونم خوبی؟ آره آقا ایلیا موند پسشم و گفت مامانی حالا حالاها در خدمتم
می می جونم ممنون عزیزم که همیشه به یاد همه هستی...........

منیر جونم واسه تکون نی نی خیلی زوده عزیزم. من 18 هفته واضح متوجه شدم الان هم که دیگه عروسی راه میندازه تو شیکمم. درکت می کنم منم اون موقع ها خیلی انتظار کشیدم احساس می کردم هیچی تو شکمم نیست. عجله نکن

مرینوس و یسنایی جونم کجایین؟ ایشالله زود زود خبر مامان شدنتون رو بدین

یگانه جونم من الان که باردارم بعضی اوقات بهش فکر می کنم و هی با خودم میگم کل زندگیم رو بهم ریختم اما بعدش دوباره دلم برای دیدن نی نی غش میره....طبیعیه اما مطمئن باش نی نی همه چیز رو عوض میکنه اما مثبت
2714
واقعا که!!!! آخه چرا اجازه ی پست ندادن؟عجیبه
حالا همینطوری خلاصه بگو خودت چیا خوردی؟
من که فکر میکنم در حق نی نی داره ظلم میشه
من غذای درست حسابی تا الان نخوردم.عشقم
شده آبدوغ خیار که اونم الان که سرما خوردم
ممنوعه.
داشتم شلغم میخوردم که نوشته بود مامانایی که
شلغم میخورن نینیشون زود به حرف میاد،زود راه
میره
ویتامینهای مخصوص بارداری رو حتما استفاده کنین
زیاد سخت نگیرین تو غذا خوردن

ویتامین A زیادش خوب نیست بخاطر همین جیگر اصلا نخورین اب هویج هم زیاد نخورین اما کم اشکال نداره

شیر حتما بخوورین تا استخوناتون محکم بمونه مسواک حتما هر شب بزنین چون دندونا تو این دوران سریع پوسیده میشن

غذاهای خام خوب نیست حتما مرغ و گوشت رو خوب بپزین پنیًرهای قدیمی (زرد رنگها) یا بز اصلا نخورین

سعی کنین بادوم زمینی ترجیحا نخورین چون ممکنه بچه حساسیت داشته باشه

غذای بیرون هوستون کرد اگه جای تمیزیه برین بخورین حساس نباشین که وای ممکنه بد باشه

غذاهای اهن دار استفاده کنین تا کم خون نشین

ماههای اخر پروتیین و کلسیم تو رشد بچه خیلی تاثیر داره مثلا شیرتون رو ٢-٣ درصد هم بگیرین خوبه لازم نیست صفر باشه

اما چیزهایی که باعث چاقیه خودتون میشه رو استفاده نکنین چون بعضی چیزا واسه بجه تاثیر نطاره و فقط مادر رو الکی چاق میکنه
بهترین چیز واسه رشد بچه پروتئین و کلسیم هستن
[خدایا شکر همه نعمتات]
فاطیما جون راست میگی دقیقا.گاهی وقتا فکر میکنم
هیچی تو شکمم نیست.انشاالله منم زودی برسم به هفته
١٨. ازسیسمونی چه خبر؟ عکس بگیری حتماً.
راستی دوستای گل باردار و غیر باردارم،لطفا امضا
هاتونو درست کنین لااقل بدونیم کجای کار هستین
سلام دوستان خوبین؟
والا به خاطر کارای پاییز نمیتونم بیام ولی پست هارو میخونم ممنونم برام پیام گزاشتید و فراموشم نکردید

یه سوال داشتم
از وقتی پرولاکتینم بالا رفته دیگه تصمیم گرفتم که بیخیال شم جوری که نمیدونم حتی چند پری هستم
شنبه لکه بینی داشتم الان 4 پری هستم ولی همون روز اول لکه بینی دیدم دیگه قطع شد
از چی میتونه باشه؟رابطه جنسیمونم جسته گریخته بوده
حالا چکار کنم؟
Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
سلاااااااااااااااام دوستای نازم خوبین؟

می می جون ممنون از اطلاعات خوبت....یعنی همیشه شیر کم چرب مصرف کنیم؟

منیرجون من سرویس چوبش رو سفارش دادم اما یک ماهه دیگه آماده میشه. آوردن چشم حتما عکس میذارم اما چیزای دیگه اش رو هنوز نگرفتم موندم تا تخت و کمدش بیاد بعد بگیرم و بچینم اگه خدا بخواد.
سلام دوستای خوبم

مرینوس جون من نمیدونم حقیقتش اما تو اقدام از این چیزا پیش میاد

فاطیما جون اخرای بارداری شیر پر چرب هم خوبه واسه تپل شدن بچه تازه اگه نگرانه اضافه وزن نباشی که می تونی همیشه از پر چرب استفاده کنی
من نوشته بودم سه درصد اخه اینجا سه درصد مثلا پر چربشونه
[خدایا شکر همه نعمتات]
2706