2703
2553
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593002 بازدید | 18281 پست
نام .......سال ازدواج.......ماه اقدام.........تعداد سقط...........
01-سمیه .....6 سال.....ماه.7اقدام..........3سقط...........ان شالله بزودی مامان میشه Klik hier voor meer gratis plaatjes
2-طلائی.....2/5سال.....اولین اقدام ................******مامان شد هوراااااااااااااا*****Klik hier voor meer gratis plaatjes
3-mahraz.......چهار سال ازدواج......ماه 2اقدام........ان شالله بزودی مامان میشه Klik hier voor meer gratis plaatjes
4 رقیه ...........25 سال ...........6 سال ........ان شالله بزودی مامان میشه Klik hier voor meer gratis plaatjes
5-مامی.......8/5سال.....ماه 2 اقدام.....هفته17بارداری*******مامان شد هوراااااااااا******Klik hier voor meer gratis plaatjes
6-سارینا......................................................*******مامان شد هوراااااااااا******Klik hier voor meer gratis plaatjes
7-لی لی .....................3ماه اقدام......................ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
8-فاطمه.............6ماه اقدام.............................*******مامان شد هوراااااااااا******Klik hier voor meer gratis plaatjes
9-الی ......2سال......5ماه اقدام .......................ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
10-یاس.......3سال.......3ماه اقدام.............ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
11-مامی لیلی......7ماه اقدام .....1سقط.....ماه اول بارداری******مامان شد هوراااااااااااااا*****Klik hier voor meer gratis plaatjes
12-mamani.............................................******مامان شد هوراااااااااااااا*****Klik hier voor meer gratis plaatjes
13-مه یاس ........5سال ازدواج.............1سال منتظر..............ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
14شکلات ...............................................ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
15لیلا.....................................................ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
سلام به همگی

من 4 سال منتظرم و 31 سالم

امروز 29 پری ولی دورهام 27 یا 28 روز است .

ولی من این ماه ترشح سینه داشتم و از هفته قبل داکستینکس می خورم

آیا ممکنه با ترشح سینه باردار بشم ؟

دیشب بی بی چک گذاشتم خط دوم خیلی کمرنگ بود
صبح گذاشتم منفی شد !!

نمی دونم حسابی استرس دارم
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ دختر گلم قدمت مبارک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستانی گه نیمدن سر بزنن با عرض معذرت اسم هاشون حذف شد .
بچه ها اطلاعاتون کمک کنید کامل کنم
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
حنا جون ان شالله مامان شدی اگه برای پرولاکتینت قرص خوردی ودورش کامل شده بته ممکنه باردار شده باشی بی بی دیشبت چقدر طول کشید + شد؟
2456
بله سمیه جان
البته خیلی نه
اول منفی شد اما سه یا چهار دقیقه بعد خط دوم کمرنگ اما قابل دیدن بود
اما صبح بعد از 10 دقیقه خط دوم در حد توهم بود
حنا جون مامان شدی فردا بذار با یه مارک دیگه مثل اکون اینتک بزن احتمالا لقاح دیر صورت گرفته ....مارکی که بی بی زدی چی بود
سلام مینا جون
سلام سمیه جونی خوبین؟
منم خوبم امروز فقط یه خورده سر درد و ناف درد داشتم نمی دونم چرا
یه جا خوندم یه کسی نوشته بود از همین بچه های نی نی سایتی که ادم وقتی اقدام می کنه برای بارداری خدا نکنه نوک بینیشم بخاره می گه نمی دونم چرا می خاره شاید از علائم بارداری
حالا این شده حکایت هر روز من
پناه بر خدای بزرگ و مهربون
همه چی دست خودشه
ما فقط باید انتظار بکشیم تا روز موعود
عزیزم ایشالا که بارداری
یه بی بی چک دیگه بزار
مینا جون من این ماه انجام دادم اما فقط 15 روز اول 5 روز بعدش و انجام ندادم
حالا منتظرم خدا کنه باردار باشم و پری نیاد اگه خلافش انجام بشه که دوباره از اول پیاز درمانی رو انجام می دم
برام دعا کنین
دوسسسسسسسسسستونننننننننن دارمممممممممم
بوسسسسسسسسسسسسسسسس
مامانم از مشهد برام یه لباس نی نی خریده داده بابام تبرک کرده.خیلی امید وارن مخصوصا مامانم
باباییم برام نذر کرده که خدا یه نی نی سالم بهم بده
تو رو خدا برام دعا کنین
خدایا شکرت برای دختر نازم(ثنا)
الحمدالله رب العالمین

CafeMom Tickers
2714
ای ول ساحل جونم
مبارک باشه عزیزززززززززم
می بوسمت خیلییییییییییی
برای ما هم دعا کن جیگر
خیلییییییی خوشحال شدم خواهری گلم
علائم نداشتی نه؟
خوش به سعادتت
خیلی بهت تبریک می گم
جیییییییییییغ هورااااااااااااااا دستتتتتتتتتتتتتت دستتتتتتتتتتتتتتتت
مبارکهههههههههههههه
خدایا شکرت برای دختر نازم(ثنا)
الحمدالله رب العالمین

CafeMom Tickers
سلامممممممممم دوستان

منم آزمایشم مثبتتتتتتتتتتتتتت شدددددددددددددد هورااااااااااااااااااااااااا خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

بتام 500 شدددددددددددددددددد
سلام

مبارک باشه فاطمه و ساحل جون ان شاله 9 ماه را به سلامتی پشت سر بگذارید

فاطمه روز چند پری آز دادی ؟

منم امروز عصر آز می دم ، شنبه خبرش را بهتون میدم دعاکنید منم مامان شده باشم . (4 سال انتظار خیلی سخته)
2706