2410
2553
سلام به همه مامانای خوب و قشنگ...هر کدوم از مامانا که اطلاعاتی در این زمینه دارند لطفاً در میون بذارن با بقیه...ترجیحاً "جیوه" هم نداشته باشند...البته اگر در این مورد اطلاعاتی دارید...
با آرزوی سلامتی برای همگی
ثروتمند نیستید تا زمانیکه چیزی داشته باشید که پول قادر به خریدنش نباشد.
من هم برای لوازم آرایش M.A.C رو پیشنهاد میکنم بهتون ،واقعا عالی هست همه چیزش ، مطمئن نیستم توی ایران کجا میشه پیداش کرد ولی من آرایشگاهی که برای عروسیم رفته بودم از کرم پودرش و سایه هاش استفاده میکرد ، دوبی هم توی سیتی سنتر نمایندگی داشت ، ولی حتما توی تهران هم میشه پیداش کرد !!!
در مورد مارک CLINIQUE هم یک دکتر پوست اینجا به من گفت اصلا استفاده نکن چون توی موادش پر از مواد شیمیایی هست و برای پوست خوب نیست ....

البته باید اینو قبول هم داشت که کلا مواد آرایشی برای پوست خوب نیست حتی اون بهترین هاش :)

برای مام های زیر بغلی هم سعی کنید نوعیش رو پیدا کنید که توش آلومینوم نداشته باشه مخصوصا شما مامانای باردار !!!! البته میدونم پیدا کردنش سخته چون بیش از 80% اونها حاوی آلومینیوم هستن !!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام دوستان کسی راجع به این مارک لوازم آرایش جدید که تازه اومده ( نمی دونم شاید من تازه باهاش آشنا شدم)چیزی میدونه؟ مارک اوریفلیم؟!!! میخوام ازش چند تا چیز بگیرم شما به نظرتون چطوره؟
مرمری جون ... بستگی داره چی شو می خوای بگیری... مثلا خط چشمش خوب نبود..ولی ی نوع کرم(ماتیکی) ضد جوشش خوب بود...

به هر حال این مارک هم مثل بقیه مارکها بعضی محصولاتش خوب و بعضیش بده ...قبل از خرید از کسایی که استفاده کردن بپرس..

(از مصرف کننده ها بپرس نه از مشاورها و ویزیتورهاش)

بیا ره توشه برداریم....
2714
بهترین مارک لوازم آرایش بسته به محصولی که می خواهی فرق داره مثلاًتوی ضد آفتاب ها SVRیا توی رنگ مو VOILAکاملاً نسبیhttp://www.parseshop.biz?rgm=sh.gh88&p_id=1898به این سایت سر بزن.یه سری محصول با مارک های جدید داره
2706