2733
2734
عنوان

معرفی دکتر خوب جراحی پلاستیک

1921 بازدید | 4 پست
سلام

خانمای مهربون دوست من تو قسمتی از بدنش اثار سوختگی داره دنبال یه دکتر خوب میگرده جراحی کنه

میشه اسم دکترای خوب که کارشونو دیدینو بذارین.
تــــــــــــــــــــــــو را آزاد مـــی خـــــــواهــــــــــــــــــــم...
دکتر حمید ملکان راد. دکتری است که کسانی که توی جنگ دچار سوختگی یا عارضه شده اند رو جراحی کرده. منم خودم بینی ام رو پیش ایشون عمل کردم.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
دکتر مهدی فتحی خیل خوبه تقریبا همه میشناسنش مطبش تو ملاصدرا است بغل شیرینی فروشی منصور ساختمان85
تیر آرش در کمانم، نام ایران بر زبانم، سرکشم چون کوه آتش، آتشم، آتشفشانم چون سیاوش پاک پاکم، همچو رستم پهلوانم، کاوه ام تارپود کاویانم، من ز ماد و از هخایم، از ارشک، ساسانیانم، مازیارم، بابکم من رهبر آزادگانم، جشن یلدا، جشن نوروز هم مهرگانم،
زاده پاک اهـــورا، از نژاد آریـــانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر دایی منم تو صورت سوختگی داشت رفت پیش دکتر محمدرضا شیروانی عمل کرد خیلی خوب شد. البته تو اصفهان زندگی میکنه. دکتر خیلی ماهر و با تجربه ایه.
من آدرس سایتشو دارم اطلاعات تماسش داخل هست http://www.doctorshirvani.ir/