2733
2734
عنوان

وقتی از دست کسی ناراحتم بهش بگم؟؟

90 بازدید | 4 پست

امروز مهمونی مادر شوهرم دعوتم..۲ روزه مریضم و خانواده همسرم هم در جریانند.. حتی جمعه دور هم بودن ولی من مریض بودم و نتونستم برم.. ولی الان خواهرشوهرام یه زنگ نمیزنن یه احوال ازم بپرسند… با اینکه من همیشه باهاشون تماس میگیرم و جویای احوالشون هستم.. امروزم مهمونی دعوتم.. اونام هستند.. نمیدونم برم یا نرم؟. اگه رفتم به روشون بیارم یا سکوت کنم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زنگ می‌زدی کمکی هم میکردی یا فقط زنگ می‌زدی ؟ شاید اصلا زنگ زدن دیگران موقع مریضی براشون مهم نیست و داری محبت اضافه ای می‌کنی که براشون مهم نیست کلا 

من به شخصه اگه کسی فقط زنگ بزنه حال و احوال بپرسه خوشم نمیاد بتونه کمکی کنه چرا ولی فقط حال احوال اصلا خوشم نمیاد بی معنیه به نظرم ، به کسی هم تحت این عنوان زنگ نمی‌زنم مگه اینکه بدونم به کمک احتیاج داره و واقعا برم کمک کنم

.
2731
زنگ می‌زدی کمکی هم میکردی یا فقط زنگ می‌زدی ؟ شاید اصلا زنگ زدن دیگران موقع مریضی براشون مهم نیست و ...

من باردارم. و خواهرشوهرمم بارداره.. اونم تو این مدت مریض بود و من چندبار تماس گرفتم و ازش احوال پرسیدم و هرسری میگفتم بچت رو بیار پیش من اگه حالت خوب نیس… اینکه ادم کاری بکنه و نکنه مهم نیس.. مهم اینه که به طرف بفهمونی به یادشی و معرفت داری