2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یادم اومد از دوستم که واسه همین جراحی شصت پا رفته بود و دکتر بی‌شعور بهش گفته بود باید شلوارتو در بی ...

😑

ازاد شو از بند خویش زنجیر را باور نکن💚 اکنون زمان زندگیست تاخیر را باور نکن 💚حرف از هیاهو کم بزن  از اشتی ها دم بزن 💚از دشمنی پرهیز کن شمشیر را باور نکن 💚خود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندان💚 تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن💚 بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش💚 زیبا و زشتش پای تو تحقیر را باور نکن💚 تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی💚 از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن 💚خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید💚پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن 💚از گرگ بودن دم نزن انسانم‌گاهی ارزوست 💚ما از خودی زخم میخوریم بند نفس یک تارموست💚 تو از جنس ما نیستی یک شب به فقرم سر بزن 💚مظلوم گر گشنه بود تیری خورد بر قلب من 💚
اگر کسی جراحی گوشه ناخن شصت پا کرده لطفا بگه که کی خوب شده و راه افتاده

لازم نبود جراحی کنی .مال من همینجوری شد .خودم درستش کردم .با موچین تمیز الکی شده بازش کن یه ظرف موچین رو اروم اروم بکن زیر ناخن همون قسمت که رفته تو گوشت یه کم درد میگیره اولش ولی بعد جا باز می‌کنه .موچین بکن زیر ناخن یه کم ناخن رو به سمت بالا فشار بده .دو روز اینکارو بکن قشنگ خوب میشه .

2731
خب😐

بعد دکتر دست به باسنش زده بود و اینم جیغ جیغ راه انداخته و اومده بیرون

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
لازم نبود جراحی کنی .مال من همینجوری شد .خودم درستش کردم .با موچین تمیز الکی شده بازش کن یه ظرف موچی ...

پماد بی حسی بزنه بهتر نیست 

ازاد شو از بند خویش زنجیر را باور نکن💚 اکنون زمان زندگیست تاخیر را باور نکن 💚حرف از هیاهو کم بزن  از اشتی ها دم بزن 💚از دشمنی پرهیز کن شمشیر را باور نکن 💚خود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندان💚 تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن💚 بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش💚 زیبا و زشتش پای تو تحقیر را باور نکن💚 تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی💚 از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن 💚خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید💚پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن 💚از گرگ بودن دم نزن انسانم‌گاهی ارزوست 💚ما از خودی زخم میخوریم بند نفس یک تارموست💚 تو از جنس ما نیستی یک شب به فقرم سر بزن 💚مظلوم گر گشنه بود تیری خورد بر قلب من 💚
من ۵سال پیش رفته بود داخل چندین بار خودم دراوردم اما بدتر شد 

سلام عزیزم این تجربه رو منم داشتم متاسفانه،چهار بار جراحی کردم خیلی اذیت شدم اگر یکم تجربه داشتم کارم به جراحی نمیکشید،تنها راه اینه که به دکترت بگی فقط گوشت روی ناخن اومده رو لیزر کنه،دست به ناخن نزنه،گوشت که برداشته شد تا یه مدت چرک خشک کن بخور ویه دستمال کاغذی خیییییلی ریز بزار زیر ناخنت تا سطح ناخن بیاد بالا همییین!یه مدتم کفش نپوش

سلام عزیزم این تجربه رو منم داشتم متاسفانه،چهار بار جراحی کردم خیلی اذیت شدم اگر یکم تجربه داشتم کار ...

عزیزم من الان جراحی رو یک ماهه کردم ففط میخوام ببینم کی کامل خوب میشه

عزیزم من الان جراحی رو یک ماهه کردم ففط میخوام ببینم کی کامل خوب میشه

سلام عزیزم،ببین اون عفونت زمانی خوب میشه که ناخنی زیر گوشت نباشه،شما فقط یه دستمال کاغذی خیییلی ریز که بره زیر ناخن،زیر ناخنت قرار بده که سطح ناخن صاف بشه نره تو گوشت،اگرهم هنوز عفونت داره چرک خشک کن بخور وفعلا کفش نپوش،به زودی خشک میشه ودرست میشه،دستمال کاغذی تنها راهه خوب شدنشه!

سلام عزیزم این تجربه رو منم داشتم متاسفانه،چهار بار جراحی کردم خیلی اذیت شدم اگر یکم تجربه داشتم کار ...

من سه روزه جراحی کردم دیشب بازش کردم. نشستمش ترسیدم عفونت کنه 

پماد زدم دیگ پانسمان نکردم شماکه تجربشو داری بهم بگو باید بشورم یانه خود دکتر کنارگوشت پام که لیزر کرده یه کوچولو دستمال گذاشته اونو بردارم یانه؟