2733
2734

پسرمو فرستادم بره مرغ منجمد بگیره با گریه اومده میگه پول رو دادم ولی بهم میگن مرغ رو بهت دادیم شاید ازت دزدین

منم رفتم بهشون گفتم چرا به پسرم مرغ ندادین میگن شاید ازش دزدین 

گفتن برو بعد بیا دوربینا رو چک کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پسرت چند سالشه ؟

همون جا زنگ میزدی به پلیس و میگفتی دوربینا رو چک کنن .... همون لحظه

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊

من یبار دخترم فرستادم تو مغازه برای اینکه یه چیپس بزرگ بخره قیمت اش حتی از چیپس بزرگ بیشتر بود دیدم به دخترم چیپس کوچیک داد پول هم بقیشو پس نداد رفتم پریدم به مغازه دار که بقیه پول رو بده این چیپس هم تاریخ گذشته اس

تو‌چشات‌معجزه‌میکرد‌حالا‌شدی‌موجب‌این‌درد:)
بایذ میموندیم همون موقع چک کنن  ممکنه پاک کنن تا بری

به نظر منم خواستن پاک کنن

نه به اسی و مظلوم بودن زیادش

نه به اون کاربری که الان تو یه تاپیک سر اشتباهش با یه فروشنده و افتخارش به سلیطه بازیش به قول خودش، همه کاربرا رو بسته بود به فحش و تهمت، بعد هم سنگ امام حسین به سینه میزد 

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊

من اگه بودم 

همون لحظه زنگ میزدم ب پلیس 

البته اگه مطمعن بودم پسرم دروغ نمیگه و واقعا مرغ بهش ندادن 

اسم پلیس ک میاورذی درجا میترسیدن بهت میدادن

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی