2726
عنوان

دستگاه دراز ونشت تن تاک

10687 بازدید | 10 پست
کسی هست که این محصول رو خریده باشه و یا باهاش درازونشت رفته باشه ؟ من احتیاج ممبرم دارم هم برای کمرم هم برای شکمم . ولی زن داداشم می گه جالب نیست . نظر بدید لطفا
درونت قلمرویی از آرامش است که می تواند همه نیکبختی هایی که خواهانشان هستی خلق کند (وین دایر)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من داشتم خوب نبود. خیلی به شکم فشار نمیاره. مثلا اگه معمولی دراز و نشست بری بعد از نهایتا 20 تا فشار رو روی عضلات شکمت احساس می کنی ولی با این 300 تا هم رفتم هیچ فشاری حس نمیشه.
روزهای اول هم کمر رو به شدت حساس می کنه . یعنی کلا کمر درد گرفتم فقط.

2728
ابراکت دستگاه خیلی بهتری هست نسبت به توتا کور . همینطور که تو سایت ایران می شاپ نوشته :

تفاوت های ابراکت با توتال کور چیست؟

اول : قسمت پشتی دستگاه ابراکت بلند تربوده و تمام ناحیه سر و گردن را پوشش می دهد (بر خلاف توتال کور)

در ضمن قسمت پشت گردن آن قابلیت بالا و پایین رفتن دارد و در نتیجه شما با هر اندازه قدی که باشید می توانید بالشتک گردن متناسب با خود تنظیم نمایید ولی در دستگاه توتال کور قسمت پشتی فقط تا نصف کمر بوده و در نتیجه باید دستتان را پشت گردن بگذارید که در نتیجه به گردن فشار می آید

دوم : دستگاه ابراکت (اگر از نظر طولی و عرضی با هم در نظر بگیریم) کوچک تر وسبک تر بوده و حمل و نقل و نگهداری آن آسان تر می باشد

سوم : بالشتک های چرخان قسمت پشتی دستگاه ابراکت در هنگاه انجام عمل دراز و نشست ناحیه کمر را نسبت به دستگاه توتال کور بهتر ماساژ می دهند

چهارم : در کنار بدنه اصلی دستگاه ابراکت دو عدد دسته جانبی بزرگ وجود دارد که می توانید از آن استفاده نمایید ولی در توتال کور چنین دسته هایی وجود ندارد و فقط دو عدد دستگیره کوچک تعبیه شده است

پنجم : با دستگاه ابراکت می توانید تا 180 درجه حرکت دراز و نشست را انجام دهید ولی با دستگاه توتال کور فقط می توانید حداکثر تا 120 تا 140 درجه حرکت دراز و نشست را انجام دهید یعنی توتال کور کاملا تا پایین نمی رود و در واقع فشاری که ابراکت به شکم و پهلو وارد می کند بسیار بیشتر از فشاری است که توتال کور وارد می آورد

ششم : این آخرین و مهم ترین تفاوت این دو دستگاه می باشد و آن هم این است که دستگاه ابراکت شامل سه جفت فنر با قدرت های مختلف می باشد که شما با وزن های مختلف و آمادگی جسمانی متفاوت می توانید فنر متناسب با خود را قرار داده و نهایت فشار را بر روی عضلات شکم و پهلوی خود بیاورید ولی ساختمان دستگاه توتال کور از یک فنر با قدرت ثابت تشکیل شده است و شما با هر وزن و قدرت بدنی مجبور به استفاده از یک قدرت فنر هستید که این یک نقص بزرگ برای دستگاه توتال کور محسوب می شود

با توجه به توضیحات فوق ما دستگاه ابراکت را از میان دو محصول یاد شده برای لاغری شکم و پهلو به تمام شما عزیزان پیشنهاد می کنیم
من یه دستگاه کاردیو توئیستر از بازرگانی کاشانه خریدم . خیلی خوبه
وبسایتش
teletv.ir
تلفنش . 02166594138
با یه آقا به اسم فتحی حرف زدم . خیلی خوب راهنمائی کرد
موقع فروش اونم گفت این صندلی زیاد خوب نیست .
همه ش دروغه محضه...شکم جز با حرکات منظم سرعتی و قدرتی خود فرد جور دیگه آب نمیشه...یه استاد کاردرست تربیت بدنی میگفت...تا فرد خودش از لحاظ ذهنی و جسمی به خودش فشار نیاره شایستگی یک اندام مناسب رو نداره...بابا خودتون دست بکار شید مگه پولتون رو از سر راه اوردین...والا!