2733
2734
وای ساس میگن خطرناکه من سه سال توی یه خونه نوساز بودم اولین نفر بودم رفتم توش اما یه عالمه حشره خرخاکی و هزار پاو... الان اومدم توی خونه قدیمی از این خونه سازمانی ارتش بازم خونه پر از حشره های ناشناخته اس حالم داره بهم میخوره
همیشه اون بیشعوری باش که همه مواظبن براش سو تفاهم پیش نیاد نه اون مهربونی که همه دلشو میشکنن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وای ساس خیلی بده پارسال خونه مامان اینا داشتیم شبا میومدن رو بازو و.... خون میمکیدن بعدشم ب خارش میوفتادیم خیلی بد بود تا اینکه زنگ زدین اومدن برامون سم پاشی کردن خداروشکر همشون مردن
سلام گلم. پارسال خونه مامانم افتاد از هتل اومده بود همراهشون کم کم کل خونه میوفته و کهیر قرمز و خارش ... با comen فراوون کل خونه رو سم پاشی کرد پدرم مداووم پشت هم. از خونه چندساعتی میرفتن بیرون خداروشکر از بین رفتن لعنتیا
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ..... دوست جونا برای سلامتی پسر نازم ی صلوات محبت کنید. میسی. خدا جونم گل پسرمو ب شما سپردم.
2728

با سلام

ما با این مشکل مدت زیادی مواجه بودیم

هر هفته کل خونه زندگی رو یا میریختیم توی آب جوش یا سم پاشی میکردیم

تعدادشون کم میشد ولی تموم نمیشد

بالاخره یه جایی خوندم خاک دیاتومه میتونه خیلی مفید باشه

خوبیش اینه که هم سمی نیست و هم ارزونه

اون مقداری که من خریدم خیلی زیاد بود و با مقدار کمی تونستیم به نتیجه خوبی برسیم. کلی هم از خاکی که خریده بودم اضافه موند