2733
2734

دعا گوی همتون هستم اگه لایق باشم.

انشالله روزی همه منتظرامون .

بعد سلامتی باردارا ونی‌نی‌های گلشون

خدا جونم همه بچه‌های تاپیکمون خیلی زود مامان بشن دیگه هیچکی منتظر نباشه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 الهی امین برای حاجت روا شدن همگی ی دونه صلوات بفرستیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم فقط رنگشون فرق داره منظور ماله یکی آبیه برا یکی دیگه قرمز

خدا جونم همه بچه‌های تاپیکمون خیلی زود مامان بشن دیگه هیچکی منتظر نباشه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 الهی امین برای حاجت روا شدن همگی ی دونه صلوات بفرستیم
2731

سلام صبح بخير .مونا استرس ديگه براي چيه .مباركش باشه 

ايشالا به سلامتي زايمان كني 

خداجونم ممنون كه عيدي منو بهم دادي .ايشالا كه نيني صحيح و سلامت بياد بغل مامان بابايي .همه منتظرام به زودي زود مادر بشن

سلام بر ابجي ميناي گلم .مينا ميگم من حركتاي نيني رو پايين پايين شكمم حس ميكنم .اشكالي نداره 

خداجونم ممنون كه عيدي منو بهم دادي .ايشالا كه نيني صحيح و سلامت بياد بغل مامان بابايي .همه منتظرام به زودي زود مادر بشن

مونا اگه ميخاي تيكر بارداريت سبز بشه برو تو قسمت تيكر بارداري رنگ سبزشو انتخاب كن

2738

سلام خانوماي عزيز،من پريروز يعني ٨ام زايمان كردم و خداروشكر پسرم صحيح و سالمه،انشاءا...خانوماي باردار هم بارداري و زايمان خوبي داشته باشن و خانوماي منظر هم به حق امام زمان زود لذت مادر شدن رو بچشن،

آمين ،يا رب العالمين

[QUOTE=42434239]سلام خانوماي عزيز،من پريروز يعني ٨ام زايمان كردم و خداروشكر پسرم صحيح و سالمه،انشاءا...خانوماي باردار هم بارداري و زايمان خوبي داشته باشن و خانوماي منظر هم به حق امام زمان زود لذت مادر شدن رو بچشن،آمين ،يا رب العالمين[/Q

عزيزم قدم نو رسيده مبارك .خداروشكر .ايشالا سالم و سلامت و روزي دار باشه .

روزي همه باشه .الان خودت خوبي ؟راستي طبيعي بودي يا سزارين ؟

ستاره جان.ممنونم،خدارروشكر خوبم،طبيعي زايمان كردم،درداي زايمان شديد كه  ادم مرگ به چشم ميبينه تقريبا ١ساعت طول كشيد و خداروشكر خيلي زمان نبرد و سريع زايمان كردم.ولي ارزش داره،بعدش راحتي و همه كاراتو هودت ميكني

به سلامتي عزيزم .ايشالا كه هميشه سلامت باشين .من كه از بس تو حاملگي زجر كشيدم ديگه از زايمان طبيعي وحشت دارم ولي همه ميگن دردش چند ساعته و بچه كه بياد راحت راحت ميشي

2706