2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بچه ها یه کمک کنم بهتون اکثرا کسایی که فکر میکنن دوره پریود نامنظم دارن در واقع دوره پریود طولانی تری دارن مثلا بجای دوره ۲۱ روز دورشون ۳۶ روز هست و چون تاریخا متفاوت میافته براسون و بیش از یه ماه طول میکشه فکر میکنن نامنظمه یک بار رو تقویم سه چهار ماه علامت بزنین بعد دورتون دستتون میاد این مشکلات هم پیش نمیاد زودتر پیشگیری میکنین
دلم تنگه برای روزاهای پاک بچگیم.خسته ام خسته.روح و تنم ازرده شده تو این کوران زندگی😭😭😭😭
عزیزم قرص برای پریودنشدن پریودیتودرماههای بعدبهم میریزه.سعی کن قرص نخوری هیچوقت که پریودنشی.باعرض معذرت راهکلرمهدیه خوب بود.اگرم که اینطوری اهلش نیستین طاقت بیارین دیگه.ارزششونداره پریودیاتوبهم بریزی.بنظرمن البته
2706