2737
2739
سلام دوستان روزتون بخیر 😊 من ۲۳ روز دیگه کنکور ارشد دارم وضعیتم جوری هست که اگه این مدت رو خوب بخونم به هدفم میرسم ان شاالله،نیاز به تست زدن بیشتر و تسلط بیشتر دارم اما مشکلی که دارم اینه که صبحا بسختی و دیر بیدارمیشم،مثلا ۱۲ونیم الی ۱ شب میخوابم و آلارم گوشی رو میذارم روی ۷ساعت بعد،اما سر ۷ساعت نمیتونم بیدارشم و همش دکمه اسنوز رو میزنم و یکی دوساعت دیرتر بیدار میشم... هدفم خیلی برام مهمه و همین امسال باید بهش برسم درضمن هر روز بعده صبحونه قهوه هم میخورم با اینحال خوابالوده ام و نمیتونم درست بخونم از نظر پزشکی هم مشکلی ندارم بنظر خودم مشکل از اراده امه دلم میخواد روزی ده دوازده ساعت خوب بخونم اگه تجربه ای دارین ممنون میشم بگین 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از زمانت نهایت استفاده رو ببر واقعا حیفه ک صبحا خونه ای و میخابی من پارسال شاغل بودم از هفت تا سه سرکار بودم میومدم خونه از پنج تا دوازده پشت سرهم درس میخوندم و افسوس میخوردم ک صبحها نمیتونم درس بخونم.
2731
2740
عزیزم ساعت خوابیت کمه. از 1 تا 7 یعنی 6 ساعت. واسه کسی که یه ریز داره از مغزش کار میکشه 6 ساعت خواب کمه. بدنت هم داره بهت پیام میده من هنوز خسته ام ولم کن😃 باید تقریبا 8 ساعت بخ ابی والا تستا رو هم نمیتونی درست بزنی چون مغزت استراحت کافی نکرده. لاقل سعی کن طول روز ظهرا حتما یه چرت کوچولو بزنی
لیلیان جون شبا هرموقع بخوابم آلارم رو میذارم ۷ساعت بعدش،نه ساعت ۷. آره درسته خوابم کم باشه داغون میشم برا همین راضی ام به ۷ساعت خوابیدن،هرچند کنکوریا خیلی کمتر میخوابن😃😃 بعده ناهار هم بیست دیقه چرت میزنم
چیزی که من تجربه کردم و جواب داد این بود مثلا با دوستم قرار گذاشتی ساعت 6 صبح با هم حرف بزنیم اینجوری با زنگش بیدار میشدم و با صحبتمون کلا خواب از سرم میپرید منم دقیقا عین توام امتحان کن جواب میده تو رختخوابم باهاش حرف نزن برو یجا دیگه
سلام عزیزم. ساعت رو دورتر بزار که دستت نرسه و مجبور شی بلند شی خاموشش کنی وقتی هم بلند شدی سریع برو یه آب به صورتت بزن که نخوابی
من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
2706