2737
2734
عنوان

سوال در مورد هزینه ی عمل چشم؟

75983 بازدید | 23 پست
کسی می دونه هزینه ی عمل چشم چنده؟
ایا لازک با لیزیک فرق میکنه .
ایا درسته کسی که عمل لیزیک انجام میده ممکنه چشمش بعدا باز ضعیف بشه ولی لازک اینطور نیست .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من بهمن ماه 90 لازک کردم و دقیقا فرقش با لیزیک اینه که دیگه برگشت نداره و عوارضی نداره.البته لیزیک دیگه از رده خارج شده و پی آر کی و لازک الان انجام میشه.من شیراز هستم با همه هزینه هام 1/5 در اومد.
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شوهر من اسفند ماه تو بیمارستان بقیه الله با دکتر جدیدی عمل لازک کرد 1150000 هم هزینش شد الان هم خیلی راضی هست ولی خیلی مراعات کرد و هردستوری که دکتر گفت انجام داد

یه نکته مهم این هست که تو فصل خیلی گرم یا خیلی سرد عمل نکنید
منم اسفند 89 عمل لازک کردم تو تبریز
هزینش حدودا 900 تومن شد
چند روز اول خیلی اذیت شدم ولی به نظرم ارزش و داشت
حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد گفته بودی یوسف گمگشته باز اید ولی یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد
منم مرداد 90 عمل کردم

شماره چشمت اگه از 4 بالاتر باشه و اگ بیمه تکمیلی باشی هزینشو میده

به نظرم برو از الان خودتو بیمه تکمیلی کن بعد عمل کن به نفعته

من تو ساختمان چشم پزشکانی که تو مشهده عمل کردم اون روز بیشتر از 50 نفرو 5تا دکتر عمل کردن

الانم خیلی راضیم

شد 1میلیونو 200هزار که 700هزارو بیمه داد (چون خصوصی بود بیمه فرانشیز ازش کم کرد)البته اگه بیمارستان خاتتم النبیاء میرفتم حدود 800میشد که همشو بیمه میداد .

حدود یه ماه و نیمی نمیتونی راحت با سیستم کار کنی باید مراعات کنی

ولی از عینک راحت شدم راستی عملم هم prk بود
فرزانه هستم (متولد 1/1/67)مامان کیان جوجو(متولد 15/11/91)

2706