2410
2553
بنظر من 6 ماه اول خیلی مهمه
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دکتر مرندی توی تلوزیون میگفت تا وقتیکه بچه میخواد بهش شیربدین...توی خارج از ایران حتی بچه ها تا 3 یا 4 سالگی هم شیر می خورن مشکلی هم پیش نمیاد.... به نظر من که تا قبل از 2 سال محرومش نکن.
من در این تاریکی پی یک بره روشن هستم که بیاید علف تنهایی ام را بچرد.....
دقیقا من هم به خاطر اثر روانی اش میگم محرومش نکن تا 2 سال... دکتر مرندی از نظر اثرات بد فیزیولو‍ژیک بررسی میکرد نه روانی و می گفت که اینکه بعضی ها می گن بچه اگر بعد از 2 سال شیربخوره خنگ میشه اصلا درست نیست.
من در این تاریکی پی یک بره روشن هستم که بیاید علف تنهایی ام را بچرد.....
2714
اره مرضیه جون حدیثه از امام صادق که هرکس بچه شو قبل از 21 ماهگی از شیر بگیره در حقش جفا کرده حالا معلوم نیس این جفا چیه شاید چندسال دیگه محققا زور بزنن کشفش کنن من اینجوری برداشت کردم که حد اقل 21 ماه باید شیر داد
کی میگه خارجی ها طولانی شیر میدن دکترهاشون هم میگن 18 ماه چون بعدش بدن مادر کلسیم از دست میده و بچه هم هیچ نیازی نداره اینها میگن مادرهای نمونه تا 18 ماهگی شیر میدن اکثرا بین شش تا دوازده ماه قطع میکنن

دکتر پسر منم گفت 18 ماهگی به بعد منم می خواستم بگیرمش چون خسته شدم از بس شبا بیدار شد و شیر خورد اگر شبا نمی خورد اشکال نداشت ولی ول کن نیست تازه عزیزم از شیر گرفتنم داستانی داره من که فکر نکنم پسرم به این زودیا ول کن باشه.
2706