2733
2734
میدونی بستگی به نی نیت داره. پسر منم شبا دایم بیدار میشه و من خیلی دلم میخواد زودتر از شیر بگیرمش اما وقتی میبینم که چجوری بهم میچسبه و بهم وابستس واقغا دلم نمیاد. میدونم لطمه میخوره. با خودم میگم منکه اینهمه تحمل کردم (21 ماهشه) این 3 ماه هم روش. میترسم بعدا همش با خودم بگم کاشکی اون 3 ماه رو هم بهش شیر میدادم.شمام ببین نی نی خوشگلت روحیش چجوریه؟ اگه یه مدت بهش می می ندی راحت قبول میکنه یا نه.
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همه مشکل من اینه که پسرم به لبنیات حساسیت داره و منم چونکه شیرش میدم هیچی نمی تونم بخورم.داغون شدم.وزنم 6کیلو کمتر از قبل از حاملگیم شده و گرنه منم تا2سالگی شیر می دادم!!!!!!!!
حالا به نظر خودت این نظرها تونست بهت کمک کنه؟اینجا هرکسی نظر شخصیشو میده....شما باید از دکتر یا متخصص تغذیه سوال کنی....مثلا تو خارج تا 3 -4 سالگی شیر می دن واقعا؟جالبه والا!اونوقت چرا باید یه همچین کاری بکنن؟الان تازه با کلی مکافات تونستن تو خیلی از کشورهای خارجی جا بندازن که تا 1 سال روحداقل شیر بدن....
من خودم به تازگی پسرم رو تو 21 ماهگی از شیر گرفتم....مطمئنم هستم که هم نیازهای روحیش برطرف شده هم جسمیش....ضمناً منم بخاطر حساسیت پسرم تا 19 ماهگیش رژیم لبنیات و کلی مواد غذایی دیگه داشتم....چون بچه حساسیت داره دلیل نمیشه شیرشو قطع کنی ...خودت مکمل کلسیم حتماً بخور...اما اگه حس می کنی از نظر روحی ضعیف شدی خوب شیر خشک بده بهش....
مادری کردن که فقط تا 2یا 3 سال شیردادن نیست....هزار تا راه دیگه برای تامین نیازهای جسمی و روحی بچه هست.....شیر دادن هم جزئی از این راههاست....
آغاز هر کار مهمترین قسمت آن است . افلاطون
2738
حالا به نظر خودت این نظرها تونست بهت کمک کنه؟اینجا هرکسی نظر شخصیشو میده....شما باید از دکتر یا متخص ...

خیلی خوب جواب دادین

پسرمن ۱۱ ماهشه ولی تز نظر روحی حالم خوب نیس بعد کرونا گرفتن افسردگی گرفتم سه ماهه قرص اضطراب میخورم

دکتر گفته کامل بخورم ولی من نصفش رو میخورم به خاطر شیردهی میخام یک ماه هم صبر کنم بچم یکسالش بشه از شیر بگیرمش

داروم رو کامل بخورم زود خوب بشم