2737
2739
عنوان

تهیه سیسمونی تهران کجا خوبه ؟

812 بازدید | 54 پست

آقا بزرگ چطوره اونایی که تازه رفتن کارای شیک هم داره ؟

جای دیگه سراع دارید؟

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

من تازه آقابزرگ بودم میخوای عکس خریدامو برات بفرستم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تازه آقابزرگ بودم میخوای عکس خریدامو برات بفرستم

ممنون میشم بزاری

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
2738

ببین آقا بزرگ خوبیش این بود همه چی پیش هم بود ما هی برمیداشتیم بعد یه چیز بهتر میدیدم عوض میکردیم... نمیگم همش شیک بود ولی میشد چیز خوشگل پیدا کنی.. ببین چند تا خریدای منو.. 

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
اره میشه بفرستی عزیزم منم میخوام تهیه کنم موندم بیمارستانی بردارم یا نه؟؟ صفر بخرم یا یک ؟؟ 

دارم میفرستم ببین عزیزم

2706