2733
2734
عنوان

مامانا.باردارا توروخدابیاین.کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 11 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله میگفتن..چیز سیاه ریز دیدی توخونه؟یا توکابینتا؟مثل سنگای برنج که ریز وسیاهن ولی نرم باشه..فضله اش اون مدلیه...تو کمد مدرسه منم زندگی میکرد یه موشی...هرچی خوراکی بود خورده بود
در هر چیز بد بذر مزیتی مثبت به همان اندازه یا بیشتر هست.ناپلون هیل
2731
دختر خوب...اگه هفته پایین باشه مشکل ایجاد میکنه..بچه شما همه چیزش تشکیل شده و سالمه شکرخدا الان داره وزن میگیره آماده تولد بشه...اینا قبل تشکیل اندامای حیاتی خطرناکن اکثرا..شمام که گرفتی..سونوام که نرمال بوده..مطمن باش توظرفاتم نرفته من بهت قول میدم
جای حرص خوردن کلا فراموشش کن..هروقتم یادت افتاد به قیافه مظلومه موشه فکرکن که تو این گرما صاحبخونه بیرونش کرده...یه لبخند بزن وبگذر..آرامش الانت برای بچه مهمه و به دنیا بیاد برای جفتتون
برات دعا میکنم عزیزم...بهتم قول میدم دکترم میگه هیچی نیست...انشالله به سلامتی زایمان میکنی و جوجه رو میگیری بغلت به این روزا فکرمیکنی میخندی
2706