2733
2739
دوستان عزیزم از اول بهتون بگم ما زمان ازدواجمون مستاجر بودیم مثل همه زوج ها بدهی داشتیم ولی من رفتم سرکار و یه کار دیگه درامدی اندازه شوهرم داشتم بعد از چند ماه کل طلاهامو فروختم و وام و پس اندازمون یه خونه خریدیم کوچیک بنام شوهرم هیچی نگفتم و خوشحال حتی اون هم یه تعارف نکرد خونه بزنم بنامت منم انتظاری نداشتم تا دو سه سال تمام حقوق قسط بود الان بعد از هفت سال دوباره تمام پس اندازه و من هم باز فروش طلا خونه داریم میخریم یکم بزرگتر باز دیدم اصلا یه تعارفم نمیکنه که خونه بنامت بزنم یا حداقل سه دنگ از خونه منم صبوری تا اینکه پرشب خیلی خوب و با شوخی بهش گفتم که این خونه رو بنام من بزن گفت اصلاااا وقتی مردم خونه میشه بنامت معنی نداره خونه بنام زن باشه بعد مرده هی سرافکنده باشه تو املاکی که خونه بنام زنمه اصلااااااا من باز چیزی نگفتم گفتم ایشالله همیشه سلامت باشی ولی منم به اندازه تو زحمت کشیدم با یه بچه کوچیک سر کار میرم دوست دارم یه استقلال مالی داشته باشم گفت اصلاااااااا منم خیلی ناراحت شدم گریه کردم شروع کرد که تو داری منت رو من میزاری کی گفت کار کنی اصلا من گفتم اگه کار نمیکردم هنوز خو مستاجر بودیم خودم دوست داشتم برا زندگیم کار کنم ولی الان انتظار دارم تو داری نمک نشسناسی میکنی ولی اشکال نداره من چشمم دنبال مال دنیا نیست بنام خودت باشه کلی عصابانی و اخلاقش پر دو روزه نه باما غذا میخوره و ...... بنظر شما من حقی ندارم خداییش شوهرم خوبه و اخلاقش عالی ولی خانوادگی این طورن که هیچی بنام زن نمیزنن الانم دیگه خونه قول نامه کرده تمام و کلی وام که باید تا دو سه سال کل حقوقمه بدم جای واما ولی دلم شکست خیلی خانوادم همش بهم چیز میگن که چرا اینقدر کار میکنی واقعا فروسوده شدم با بچه و کار خانوادم میگن که چی منم گفته بودم خونه بنامم میزنه ولی الان چی......
تازه شک داری که حق با شما هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب مسلمه هر کسی که زحمت میکشه ،‌می باید حاصل دسترنجش رو ببینه ... وگرنه هیچ انسان عاقلی بیگاری نمی کنه....
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نخیر کاملا هم حق داری یعنی جی اینقدر منفعلی؟اسمش زندگی مشترکه وقتی پابه پاش کار میکنی حقت سه دونگ خونه ست
یعنی جی شرمنده باشم که به نام زنمه!!!!!!اونموقع که حقوقت میره واسه قسط ایشون باید شرمنده باشه
ماهم هردوکار میکنیم هرجی هم داریم سه دونگ سه دونگ اگه ایشون شرمنده میشه بابت سه دونگ خونه به نام شما پس قسط شم خودش بده خیلی بدعادتش کردی تازه دست پیشم میگیره قهر میکنه جه جالب وبامزه
حال متکلم از کلامش پیداست
2740
ببخشید خانمی ولی همسرت هم خر رو می خواد هم خرما رو مردی که خجالت می کشه از اینکه تو بنگاه خونه بزنه به اسم زنش ( در حالیکه با پول زنش داره خونه می خره ) چرا خجالت نمی کشه زنش میره سر کار و قسط ها رو میده؟ اصلا بحث خجالت و ... نیست ،‌این آقا داره علنا سو استفاده می کنه وگرنه جنسیت که امتیازی نیست برای صاحب همه چیز شدن
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
یا نرو سرکار و بگو ازین به بعد منم میخام مثل بعضیا بخورم و بخوابم و عشق و حال کنم . یا اگ میری سرکار حقوقتو واسه خودت پس انداز کن تا بیشتر شدمنده نشه
 دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
حداقل نصفش به نامت کنه .... از این به بعد دیگه قسط نده پس انداز کن و برا خودت زمین یا مغازه حتی کوچیک هم که شده بخر
داشتن مغز دلیل قطعی برای انسان بودن نیست ........ پسته و گردو هم مغز دارند ..... برای انسان بودن باید شعور داشت !!!!!
2706