2733
2734

خیلی استرس دارم

از سند و امپول کمر واقعا وحشت دارم دو شب فقط دارم گریه میکنم

با این که دومین تجربم هستش داغونم از استرس چون زایمان اولم خیلی خیلی سخت و بد بود 

تو رو خدا برام دعا کنید

ان شاالله تن همتون سالم باشه و خدا بچه هاتونو براتون حفظ کنه

نگران نباش موقع سوند خودتو بده جلو و شل کن 

منم دوبار سز شدم 

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشالله اسون باشه

من ک بار سزارین شدم اذیت نشدم خداروشکر

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

اون دوتایی که گفتی درد نداره که خواهر. اگرم داشته باشه ناچیزه

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏

زایمان خوبی داشته باشی عزیزم منم دعا کن

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹

منم سزارین دومم پارسال بود اولین بار بود سوند میزاشتم، سوزش داشتم اولش بعد که بی حس شدم اصلا درد نداشتم، شبم که در آوردن

هیچ نگران نباش، همچیو بسپار به خدای بالا سر

ایشالله ی بچه سالم و پر روزی باشه براتون.

برای عزیزانی که چشم انتظاری دعا کن که خداوند به اونها هم نظری کنه