2733
2739
عنوان

داروهای باروری - ناباروری

3892 بازدید | 13 پست
سلام 1- لطفا اگر داروهای ناباروری کمیاب که متخصصین نازایی نسخه می کنند را می خواهید به داروخانه های لیست زیر مراجعه کنید. 2- بعضی از داروها به قیمت دولتی قابل تهیه هستند. 3- بعضی از داروها به قیمت آزاد قابل تهیه هستند. 4- بعضی از دوستان داروی اضافی قابل استفاده دارند. 5- خبرهای بروز را اینجا بنویسید تا همه استفاده کنند. پیشاپیش ممنون
فروشنده تجهیزات بیمارستانی داروهای نازایی
1- داروخانه پارسین ولیعصر بالاتر از ظفر کوچه ناصرى ٨٨٢٠٨٧٦٦ 2- داروخانه قائمیه - ضلع شمالى میدان بنى هاشم ٢٢٥٢٦٢٣٠ 3- داروخانه لشکرک: بلوار ارتش، نرسیده به اوشان، روبروی ازگل، تلفن: 22491819 4- داروخانه دکتر کلکتى - خ شریعتى ابتداى ظفر ساختمان سبز ٢٢٢٦٢٠٣٠- 22266069 5- داروخانه پرشین - خ افریقا( جردن) خ آرش ١٥-٨٨٦٧٣٨١٤ 6- داروخانه دکتر پیکارجو: تهران، خ فاطمی، خ رهی معیری، پلاک 8، واحد 4، تلفن: 88952919 7- داروخانه دکتر حمید ایزدی-بیمارستان خاتم الانبیا تلفن 83553799 7- داروخانه شبانه روزی دکتر الهام بهشتی: شهرک غرب، خ دادمان، خ فلامک شمالی، نبش کوچه 17 تلفن: 88365324 8- داروخانه شبانه روزی دکترفوزی: ولنجک، انتهای بلوار دانشجو، میدان گلریزان، روبروی پارک گلریزان، جنب فست فود پرپروک، 22171577 9- داروخانه مرکزی جمالزاده: 66597394-66929061
فروشنده تجهیزات بیمارستانی داروهای نازایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم من در به در دارم دنبال آمپول منوگان میگردم توروخدا اگه جایی هست که میفروشه بهم بگو التما ...

منم آمپول منوگان میخوام. داروخانه قائمیه گفت دیگه وارد نمیشه. تورو خدا اگر کسی میدونه کجا هست اطلاع بدید

خدایا صلاحت رو با آرزوم یکی کن   خدایا شکرت هزاران بار شکرت  
منم آمپول منوگان میخوام. داروخانه قائمیه گفت دیگه وارد نمیشه. تورو خدا اگر کسی میدونه کجا هست اطلاع ...

سلام عزیزم.بعضی جاها هم دارن فقط ۵ تا دونه اونم آزاد میدن یا به آشناهاشون.

2740

رویان الان چطوره؟ دکتراش خوبن؟

پی ار پی هم انجام میده؟ 

موندم بین طرازی و رویان کدوم انتخاب کنم. اخه طرازی همیشه نیست. این نبودنش خیلی اذیتم میکنه

خدایا صلاحت رو با آرزوم یکی کن   خدایا شکرت هزاران بار شکرت  

ما 7 سال بود که به طور طبیعی باردار نمی شدم و مشکل از من بود. چندین بار IVF کردیم و نتیجه نگرفتیم تا اینکه این ماه بطور طبیعی همسرم باردار شد و خدا معجزه کرد. برای همین من دارو های سری آخر رو که خریده بودم دیگه نیاز ندارم و اگر کسی خواست می تونم در اختیارشون قرار بدم  با قیمت مصوب شده در سایت غذا و دارو.این دارو ها به شرح ذیل هست:

Endometrin 100 mg
Exp:2021/12
41 عدد
------------------------------------
Proxeed
Exp:2020/03
14عدد Italy
Wellman
Exp:2021/01
28تعداد England