2733
2739
عید رفتیم خونه بابام به شوهرم محل نذاشت رفت تو اتاقش خوابید بعد ما خیلی ناراحت شدیم حالا جمعه عقد داداشمه شوهرم میگه بابات بهم بی محلی کرده نمیام خانوادت زنگ زدن همینو بگو حالا چی کار کنم اگه مامانم زنگ زد چی بگم?
خدددددااااااایا صدامو می‌شنوی من اینجا غرییییییبم کمک کن نمیییییییییرم از درد تنهایی
بچه ها من بچه کوچیک دارم شاید وسطش رفتم شما جوابتون بگید میام میخونم ممنون جیگرا
خدددددااااااایا صدامو می‌شنوی من اینجا غرییییییبم کمک کن نمیییییییییرم از درد تنهایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من متوجه این محل نذاشتن نمیشم... خب شاید بابات خسته بوده خوابش میومده مگه با هم مشکل دارن؟؟؟ اینجور وقتها سعی نکنید سریع طرف شوهرتون رو بگیرید همینا رو بهش بگو چرا تسلیم میشی که حق با توئه؟؟؟ البته این در صورتیه که مشکل قبلی نداشته باشن.
سرمون گرم بود ما دوتایی جمعمون جمع بود... حالا جمع دو نفره ما داره سه نفره میشه...حس عجیبیه...
2742
میگه چرا روز اول زنگ نزد تبریک بگه ما تو جاده بودیم بعد که از مسافرت برگشتیم زنگ زدم گفتم گوشی بدید به بابا شوهرم میخواد عید تبریک بگه ولی الکی گفتن بابا الان نمیتونه حرف بزنه
مشکل خاصی ندارن ولی میگن چرا دامادمون زنگ نمیزنه حالمونو بپرسه من به شوهرم میگم زنگ بزن حالشونو بپرس ولی زنگ نمیزنه
2740
گیسو کمند آخه اون روز عید مهمون اومد خونه بابام ما داشتیم میرفتیم خونه داداشم بابام لباس پوشید مرتب اومد نشست پیش مهمونا
2706