2733
2734
عنوان

خانومای باردار که اوایل یبوست داشتید کمک خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 72 بازدید | 28 پست
ﻫﻤﻮﻥ ﻣﻨﻴﺰﻳﻢ ﺑﻮﺩ.ﺑﺎﺯﻡ اﺯ ﺩاﺭﻭﺥ.ﻧﻪ ﺑﭙﺮﺱ ﻣﻨﻢ ﺁﻟﻮﺩﮔﻲ ﻟﻮاﺷﻚ اﻳﻨﺎ ﻫﻴﭽﻲ اﺛﺮﮔﺬاﺭ ﻧﺒﻮﺩ ﺭﻭﻡ.ﺩاﺷﺘﻢ ﻣﻴﻜﺮﺩﻡ ﺩﻳﮕﻪ.اﻳﻨﻮ ﻛﻪ ﺧﻮﺭﺩﻡ ﺧﻮﺏ ﺷﺪﻡ.ﻓﻘﻄ ﺯﻳﺎﺩ ﻧﺨﻮﺭ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﻭاﺳﻪ ﺑﭽﻪ ﺧﻮﺏ ﻧﺒﺎﺷﻪ.ﻣﻦ 1ﺑﺎﺭ خ.ﺭﺩﻡ
به قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند خدا جز آنان کسی را هدایت نکرده است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مهنوش جان اینا عالین گلابی کیوی آلو آلو هم اگه به شکل خشک یا برگه داری روزی 5 یا 6 تا رو خوب بشور و توی آب داغ بذار چهار پنج ساعت بمونه و حسابی کپل شه، سه تاش رو صبح بخور، سه تاش رو شب آب زیاد بخور و اگه استراحت مطلقی نیستی روزی نیمساعت راه برو
باید جای من باشی تا حس کنی....چقدر سخته عشقت بلرزه صداش //// ببینی چطور حاضری جونتو....بدی تا یه رویا بسازی براش
سلام بچه ها منم مشکل شما رو دارم یبوست شدم آب که میخورم دل درد میشم گاهی هم کمر درد شدید میترسم الان رفتم هفته هشت شماها هم اگه درداتون مثل من بود تورو خدا منو از نگرانی در بیارید؟
سلام فک نکنم هیچکی مثه من یبوست کشیده باشه داستان دارم وحشتناک خیلی ببخشید دیگه یه روز انقد بهم فشار اومد تو دستشویی دسته شیرو گرفتم زور میزدم جیغ میکشیدم شوهرم از ترس گریش گرفته بود اون گذشت رفتم دکتر به زور گفتم باید سونو بنویسه واسم تمنی نی نی چیزیش شده ولی خدارو شکر هیچی نشده بود اینم بگم همه چیرو امتحان کردم انجیر گیوی همه چی در اخر شربت لاکسمل به دادم رسید الانم یوبس میشم ولی نه شدید
همسرم نفسمی یه دنیا بوووس پسرم عاشقتم یه دنیا موووووووووووووچ
سلام منم اوایل بارداری این مشکل رو داشتم و هرچی انجیر و کیوی و... می خوردم دلدرد دی گرفتم ولی بازم نمی شد .تا اینکه دوستم گفت اول باید اونایی که توی انتهای روده بزرگن باید بیان بیرون گفت برا اینکار یکم روغن زیتون رو توی سرنگ بکش و به مقعدت بزن منم اینکارو کردم و دو دیقه نشد که خلاص شدم . بعد اون هم میوه و سبزی و روغن زیتون زیاد می خوردم که واقعا عالی بود و دیگه مشکلی نداشتم