2737
2739
سلام میشه بگید از کجا تهیه کردید و پولش چقدر شد؟ قبل بچه دار شدنتون خوردید یا بعدش؟ یکم در مورد اطمینانی بودنش توضیح میدید؟
سلام من تازگی گرفتن آلمانیش ورق 10 تائیش 14000تومن بود. همسر من می خورد و 6 ماهه 20 کیلو کم کرد
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم اصلا عارضه ای نداره توی بروشورش تاماه سوم بارداری هم اصلا مشکل نداره خوردنش من بسته های 30 تایی میخرم یعنی سه ورق ده تایی 45 تومان اما این قرص محشره چون من تازه کشف کردم نصف بخورم یعنی حتی نصفش هم جواب میده عزیزم اگه اضافه وزن داری اول وزنتو پایین بیار بعد بچه دار شو چون بعد حاملگی کارت سخت تره با خیال راحت بخر ودعا کن خدا به من یه دختر خوشگل بده یادت نره
2731
من فقط میترسم استفاده کنم 2 روز دیگه بگن شیشه داره ،یا بعد تو بچه دار شدنم مشکلی پیش بیاد و راستی چند بار در روز باید مصرف کرد؟ مثلا 30 تا دونه اش تا چند روز میمونه؟
2740
من فقط میترسم استفاده کنم 2 روز دیگه بگن شیشه داره ،یا بعد تو بچه دار شدنم مشکلی پیش بیاد و راستی چند بار در روز باید مصرف کرد؟ مثلا 30 تا دونه اش تا چند روز میمونه؟
حتما دعات میکنم حتما
عزیزم از داروخانه های معتبر بخر باخیال راحت استفاده کن من الان حدود یک سال واندیه دارم استفاده میکنم میتونی برشورشو مطالعه کنی البته اینگلیسیه از داروخانه ای هم که میخری از اصل بودنش مطمئن شو رو قاب اصل بار کد داره تو فعلا واسه اینکه بفهمی چطوریه از یه ورق بخر روزی یک دونه صبح من ساعت 9-10 صبح میخوردم چیزی به اسم اشتها نداشتم اگه دیدی خیلی جلو اشتهاتو میگیره هر روز یه نصف قرص بخور اما اگه دیدی نه اینطوری نیستی از روزی یه دونه شروع کن به سیستم بدنت بستگی داره هفته اول میفهمی اگه روزی یکی استفاده کنی واسه یک ماه بسه اما اگه نصف بخوری دو ماه