2726
عنوان

خوردن لوبیا پلو در بارداری ضرر داره؟

20370 بازدید | 21 پست
سلام من هفته ٣٣بارداری هستم
میخواستم لوبیا پلو درست کنم ولی توی بعضی از سایتا نوشته مصرف لوبیا سبز احتمال سقط داره
شما میدونید درسته یا نه؟
عزیزم هفته ۳۳ دیگه خطری نیست ولی زیاده روی نکن
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا ما ٨سال پیش که اولین نی نی رو میخواستیم بیاریم از این قرطی بازیا نبود همه چی هم خوردیم و هیچی نشد الحمدالله الانم از دکتر پرسیدم گفت فقط زعفران و اویشن زیاد نخور و جگر نخور
اندکی صبررر سحر نزدیک است
لوبیا سبز منبعی غنی از آهن است و مصرف آن به خانم های باردار بسیار توصیه می شود. نکته قابل توجه در مورد لوبیا سبز این است که مقدار آهن موجود در لوبیا سبز با گوشت قرمز برابری می کند. به همین علت کسانی که نمی توانند از گوشت استفاده کنند می توانند آهن مورد احتیاج بدن خود را با خوردن لوبیا سبز جبران کنند. در خانم های سنین باروری مصرف سبزیجات حاوی آهن مانند اسفناج، لوبیا سبز و ... منجر به افزایش باروری آن ها می شود. همچنین خانم های حامله باید مقادیر کافی اسیدفولیک استفاده کنند تا نوزاد آن ها به نقایص مختلف سیستم عصبی دچار نشود زیرا کمبود اسید فولیک می تواند منجر به اختلال در تکامل سیستم عصبی جنین شود. لوبیا سبز منبعی سرشار از آهن است. ماده معدنی که برای زنان در دوره قاعدگی که در معرض کاهش شدید آهن هستند بسیار ضروری است. لوبیا سبز در مقایسه با گوشت قرمز که یکی از منابع مهم برای تامین آهن است.
کلوچه ی فندقی شیرین شده با عسل =خوشمزه ترین دخمل دنیا
معمولا تو سه ماه اول میگن گرمیجات نخورین. مثه دارچین زعفرون سیاه دانه و چیزهایی که ویتامین آ زیاد دارن رو میگن کم بخورید. مثه جگر و آب هویچ و اسفناج
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات
2706