2737
2734
سلام پسرم 3سالو 3 ماهه حرف نمیزنه منم دیگه خسته شدم خودشم خسته شده از پوشک گفتم دبگه اقدام کنم البته 4 روزه شروع کردم ولی کلا حرف که نمیزنهوخودم میبرم دستشویی میگم جیش کن میکنه در غیر این صورت خودش بعضی وقتا تو شلوارش جیش میکنه بعد میاد میفهمونه میبرم دستشویی بقیشو میکنه اصلاونمیدونم چجوری از پوشک بگیرم اکثر روزم بازه 1ساعت نیم ساعت میبرمش پی پی شم تو موشک میکنه یا شلوار
سامان . مرجان . آران . باران :))))
خدا جونمممم خیلیییییییییییییییییی شکرتتتتتتتت خیلییییییییی :*:*:*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله اونو مبدونم رفتم دکتر گفتار و مشاورم وقت گرفتم کلا روش پوشک گرفتنم نمیدونم
2740
جرا میگه البته بیستر نمیخواد حرف بزنه تا نتونه چونکمن دختر 19 ماهه دارم بهش تقریبا ضربه خورد حسودی کرد نمیخواد حرف بزنه
عزیزم اگه تازه شروع کردی باید خودت زود به زود ببری.کم کم یاد میگیره .دختر من 2 سال و 8 ماهشه حدود یه ماهه از پوشک گرفتمش نه کامل عصرا وشبا موقق خواب پوشکش میکنم. هنوز زمان میبره که کامل یاد بگیرن.
honia دخمل نازم بهترین هدیه خداوند
البته من دکتر گفتار برده بودم یهوبار قبل عید گفت ربطی نداره به حرف نزدن تو بگیر از پوشک
مرجان جان پسر من 2سالو 9ماهشه 1ماهه از پوشک گرفتمش,روش خاصى نداره فقط باید تند تند ببریش دستشویى و با جایزه تشویقش کنى پسر من یک هفته اول پى پى تو پنپرز مى کرد اما انقدر فکو فامیلو خودم واسش جایزه خریدیم که دیگه تو دستشویى مى کنه ,شب تا صبحم نمى کنه با حرف فقط ,و تشویق
2706