2733
2734
شیر خودمو در چه ظروفی در فریز نگهداری کنم؟ میخواهم ذخیره کنم جداگانه در هروز. در لیوانهای یکبار مصرف میشه؟ کسی تجربه ای داره؟
مامان باران این لیوانی که میگی مخصوص این کاره؟ آخه منم مشکل صدف رو دارم برای دخترم روز قبل می دوشم که صبح فرداش توی مهد کودک بهش بدن و گفتن که فریزش کنم
من توی خود شیشه شیر فریزش می کنم اما اگر ظرف مخصوصی براش باشه بهتره
CafeMom TickersCafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تو دوران مرخصی زایمان همیشه شیرم رو میدوشیدم - میریختم تو کیسه فریزر- تاریخ میزدم روش نگه مبداشتم تو فریزر تا وقتی سرکار برمیگردم بچه بخوره چون تا شش ماه بیشتر نمیشه نگه داشت
ولی یه کم بوی فریزر گرفته بود- بعد از اون تو ظرفهای در دار نگه میداشتم که ظرف خاصی هم نبود خیلی عادی بود شکلشون
اما برای مصرف روزانه تو خود شیشه هم میشه گذاشت
زنان کتابخوان، برده نمیشوند.
خالم تو شیشه سس فریز می کنه . بنظرم از ظروف طلقی و پلاستیکی بهتره
ولی تا 48 ساعت شیر مادر تو یخچال سالم میمونه . اگر تو این مدت قراره خرده بشه بهتر از اینه که فریز بشه و دوباره یخش باز بشه
اگر تو فلاکس های فلزی بریزین بزارین تو یخچال تا 4-5 ساعت هم تو هوای اتاق شیر رو خنک نگه میداره
@2bare_man
زی زی جان این ظروف مخصوص شیره. البته کیسه های یک بار مصرف مخصوص هم هست منتها خیلی گرون در میاد. خوبی این ظروف به اینه که بارها و بارها استفاده میشه. در ضمن اگر هر روز برای فرداش شیر تهیه می کنی نیاز به فریز نداره تا 24 ساعت توی یخچال توی همون شیشه شیر( که بهتره شیشه نباشه) میمونه
2740