2733
2734
عنوان

دیدن مطلب خود در خواب برای هر خواسته و هر حاجتی و هر سوالی

| مشاهده متن کامل بحث + 23285 بازدید | 935 پست

@o_ترانه_o    

عزیزم بچا استخاره ازاین روش کمک بگیر صفحه اول هست

بپرس اگه‌فلان کارو کنم‌خوبه یانه

یاهرسوالس دوست داری

یابپرس چیکارکنم‌جدا بشم یانه

اما هرچی دیدی فقط به خواب اکتفا نکن حتما تحقیق کن....نتیجه رو بهم‌بگو‌اگه دیدی

خدایااااا شکرت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@o_ترانه_o     عزیزم بچا استخاره ازاین روش کمک بگیر صفحه اول هست بپرس اگه‌فلان کارو کنم ...

اخهومن فک نمیکنم ببینم خیلی انجام میدن اما خواب نمیبینن اخه تو خواب میبینی میتونی برام نیست کنی به نیت من تو خواب ببینی قبلا اینا خوندم یچیزایی میدونم 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
اخهومن فک نمیکنم ببینم خیلی انجام میدن اما خواب نمیبینن اخه تو خواب میبینی میتونی برام نیست کنی به ن ...

گلی من خودم‌یه مدت‌نمازو ترک‌کردم.دیگه‌مثل قبل نمیبینم یاواضح نیست

خدایااااا شکرت...
2742
من‌بعد ترک موقت دیگه واصح نمیبینم

اره منم اون زمان شنیده بودم که به اینچیزا خیلی ربط داره منم چون قطع کرده بودم .. نکردم یادم رفته بود اصلا مرسی که یادم انداختی باز انجام میدم یا یکی ببینم پیدا میکنم برام انجام بده ممنونم عزیزم 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
اره منم اون زمان شنیده بودم که به اینچیزا خیلی ربط داره منم چون قطع کرده بودم .. نکردم یادم رفته بود ...

خواهش گلی منم‌دعاکن..خواب دیدی خبرم کن

خدایااااا شکرت...
2740

عزیزم از روش صفحه اول کمک بگیر.نتیجه روبهم بگوچی دیدی منم دعا کن

درضمن الانم جوان هستیییی انقد نااامید نباششششش....هرکی یه سنی قسمتش هست...اانم جوانی سرحالییی...

خدایااااا شکرت...
اگه این خوابا رو برای کسب تعریف کنی چی میشه؟؟؟کسی دقیق میدونه؟

یکی دوخانم گفتن نباید خوابو تعریف کنی حالامن‌نمیدونم.منکه قبل تعبیرتعریف کردم براب دوستام

چطور‌مگه؟

اما‌تویکی از خوابام بهم‌گفتن اما‌تومیری به‌همه‌میگی.نمیدونم‌چرا.شاید چون‌به خیلیا میگفتم

یعمی‌چی کسی دقیق میدونه؟

خدایااااا شکرت...
یکی دوخانم گفتن نباید خوابو تعریف کنی حالامن‌نمیدونم.منکه قبل تعبیرتعریف کردم براب دوستام چطور‌مگه؟ ...

ینی بعد از اینکه تعریف کردید تعبیر شد؟؟؟؟

و اینکه فسمت دوم رو متوجه نشدم تو خواب بهتون گفتن میرید ب همه میگید؟؟؟؟

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘
2706