2737
2739
عنوان

در رفتگی لگن نوزاد

3542 بازدید | 16 پست
روز دوم بعد از عمل سزارین بهم گفتن لگن سمت راست نی نی در رفته پیش چندتا دگتر بردم یکی گفت در رفته یکی گفت در نرفته یکی گفت با پوشک بزرگ درمان میشه یکی میگه باید کمربند ببنده یکی میگه کمربند جواب نمیده فقط عمل. تو رو خدا کمک کنید اگه کسی تجربه داره بگه دارم دیونه میشم نی نی من تازه 18 روزشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیش یه دکتر خوب ببر تا یه ماهگی با شورت مخصوص درمان میشه وگرنه چندتا عمل کنی
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2738
به دختر منم یکماهگى ,دکارش گفت دررفتگى لگن داره یکماه پوشک بزرگ ببند اگه درست نشد برو سونوگرافى من یکماه ازین پوشک ساده ها ,یدونه میزاشتم تو پوشک خودش میبستم که پاهاش بازتر بشه ,بعد یکماه رفتم سونو مشکلى نبود ,اگر هم کمى بوده اینجورى رفع شده این روش رو یکى ,اینجا بهم یاد داد
جراح و متخصص ارتوپدی دکتر محمد خاکی نهاد اصلا نمیزاره کسی الکی عمل بشه و تشخیصش بیسته دختر دوست مارو میخواستن پای بچه انگشتش قطع کنند تا دید گفت به هیچ وجه یکم بزرگتر بشه با جراحی درست میکنم منم نزاشت عملم کنند واقعا همیشه دعاش میکنم
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
دکترا میگن بخاطر کوچیکی رحم مادر اینطوری شده سونوگرافی بردم اما دکتر کتخصص میگه که سونوگرافی راه تشخیص نیست راه تشخیص فقط از طریق معاینه است بردمش پیش فوق تخصص ارتوپد اطفال گفت کمربند ببنده تا دو ماه
2706