2737
2734
بدترین حرفی که شوهرتون موقع عصبانیت بهتون زده چی بود؟وشماچه عکس العملی نشون دادین؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سال پیش بهم گفت هرروز مریضی هیچوقت یادم نمیره حرفش هرچند اون موقع دوست بودیم ولی دستش درد نکنه تلنگری بود ک منو ب خودم اورد
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
2728
2740
هلن اره هرروز از صبح ک بیدار میشدم میگفتم حال ندارم مریضم دلم درد میجنه سرم درد میکنه در صورتی ک مریض نبودم فقط ی جور عادت کرده بودم هرروز این حرفارو تکرار کنم اولا ک ب خودم اومدم و رو خودم کار کردم و واقعا دیگه احساس بی حالی و مریضی نکردم از اون ب بعددرس مهمترش این بود ک تا اون موقع میگفتم همسرم با بقیه فرق داره الکی میگن مردا فلان حرفتو تو دعوا میکوبن تو سرت ولی بعد این حرفش فهمیدم مردا واقعا لنگه همدیگه هستن و خیلی مراعات میکنم ک ایرادی بود بهش نگم یا از کسی یا خانوادم ناراحت بودم باهاش درددل نکنم ب هرحال حرف خیلی خوبی تو زمان بهتری بهم زد :)
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
ی بار من خیلی بد عصبانی شدم و هرچی از دهنم دراومد گفتم بعدشم گفتم از این خونه میرم اونم خیلی عصبانی بود گف برو گمشو ولی خودم اینقد عصبانیش کردم وگرنه بیشتر اوقات سکوت میکنه.
قوی باش ...حتی اگه نیستی اداشو دربیار
2706